Heyecan dolu görkemli gece

banner37

32. Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması’nın birincisi Elif Sude Züğürt, 21. Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması’nın birincisi ise Süleyman Mullahasan oldu… Dereceye giren isimler, para ve tam eğitim bursu kazandı

banner87
Heyecan dolu  görkemli gece
banner90
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU

Ülkemiz için önemli bir yarışma olan “32. Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması” ile “21. Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması”nın finali yapıldı.

Görkemli ve heyecan dolu gecede kraliçe Elif Sude Züğürt, kral da Süleyman Mullahasan oldu.

Kızlarda ilk üçe giren isimler Akacan Holding tarafından nakit para ödülü aldı. Dereceye giren hem kızlar hem de erkekler ise Girne Amerikan Üniversitesi’nden tam burs kazandı.

Sunuculuğunu Günkut Ajans Direktörü Bülent Günkut ve Burcu Betin’in üstlendiği gecede, Bahar Gökhan ve Grup Rast konser verdi.

Bahar Hacımehmet ve Tuğçe Doğunel’in dans şovları da herkesi büyüledi.

Yarışmaya 12 numarayla katılan Deniz Tüzmen’e gecede sürpriz doğum günü partisi de yapıldı.

Miss Kuzey Kıbrıs’ta dereceye girenler

Girne Savoy Ottoman Palace Hotel’de gerçekleştirilen gecenin finalinde, yarışmacılar büyük heyecan yaşadı.

14 güzelin kraliçe olmak için yarıştığı “Miss Kuzey Kıbrıs”ın ikincisi 18 yaşındaki Tünay Konti, 18 yaşındaki Gülsena Güler de üçüncü, 21 yaşındaki Tuğçe Erdönmez dördüncü, 18 yaşındaki Deniz Tüzmen de beşinci oldu.

Bay Kuzey Kıbros’ta dereceye girenler

Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması’nın ikincisi 22 yaşındaki Hüseyin Soybir, üçüncüsü 22 yaşındaki Doğukan Arıkan, dördüncü 18 yaşındaki Mümtaz Kızılbora, beşinci de 24 yaşındaki İhsan Üğütücü oldu.

Seçkin jüri

Miss Kuzey Kıbrıs ve Bay Kuzey Kıbrıs yarışmaları için iki ayrı jüri görev yaptı.

Miss Kuzey Kıbrıs jürisinde, KIBRIS Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir, Günkut Ajans Direktörü Mehmet Günkut, Bayramoğlu Ayakkabı Direktörü Halet Aygın, Ramadan Cemil İşletmeleri Direktörü Ramadan Cemil Debbağ, Modacı Zerrin Akıncı, Miss Kuzey Kıbrıs eski Kraliçesi ve Seçici Kurul Başkanı Fatoş Anıl Öder, Miss Kuzey Kıbrıs eski Güzellik Kraliçesi İnci Pars Özgürgün, The Savoy Ottoman Palace Hotel Genel Müdürü Ogün Özta, Kıbrıs Genç TV Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Birinci, Akacan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sedef Altınbaş Akacan, Ju Ju Butik Direktörü Fatoş Ünal yer aldı.

Bay Kuzey Kıbrıs jürisinde ise şu isimler vardı:

“Miss Kuzey Kıbrıs eski Kraliçeleri Sevilay İzanoğlu, Hasret Kolcu Özekmekçi, Cennet Erol Öncal, Kuzey Kıbrıs eski Barış Güzeli Ceyda Tatlı, Dr. Suzan Yalınkaya, Girne Amerikan Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanı Zerrin Gürler, GAÜ Tanıtım ve Pazarlama Koordinatörü Leyla Biçer, Günkut Ajans Direktörü ve Bay Kuzey Kıbrıs Jüri Başkanı Zehra Günkut, Kanser Hastalarına Yardım Derneği Genel Sekreteri Şerif Özhür, İş insanı İlçen Ertan, Memduh Erdal Co. Ltd Kurucularından Sevim Erdal”.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2018, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75