Hırsızların bulunmasını istiyor!

banner37

Temmuz ayında evine hırsız giren İbrahim Sargo isimli vatandaş, olayın üzerinden 3 ay geçmesine rağmen olayla ilgili herhangi bir gelişme olmamasına isyan etti

Hırsızların bulunmasını istiyor!
banner90
banner8

Mustafa ÖZYAĞCI

Gönyeli Yenikent’te 19 Temmuz tarihinde evine hırsız giren İbrahim Sargo isimli vatandaş, olayın üzerinden 3 ay geçmesine rağmen olayla ilgili kimsenin yakalanmamasına şaşırdığını söyledi.

Eşiyle Güney Kıbrıs’ta olduğu sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin evlerinin kapısını kırıp içeriye girdiğini anlatan İbrahim Sargo, olayı oğlunun haber vermesi üzerine öğrendiklerini ifade etti.

banner134
“Her şeyimiz çalındı”

Sargo, kendisine ait özel eşyalarının yanı sıra, eşinin ziynet eşyaları, oğlunun okul parası, bir miktar dövizin çalındığını, üç kapı, bazı sandalye ve ev eşyasının da kırıldığını belirtti.

Yenikent’te yaşanan üzücü olay sonrası, mağduriyet yaşayan Sargo ailesi, polisin olay sonrası geniş çaplı soruşturma yaptığını ancak şimdiye kadar herhangi bir sonucun çıkmadığını söyledi.

Ülkede yaşanan benzeri hırsızlık olayların kısa sürede aydınlatıldığına dikkat çeken Sargo, kendi olaylarıyla ilgili henüz bir gelişmenin olmamasını ise talihsizlik olarak değerlendirdi.

Sargo, polisin olayla ilgili soruşturmasının devam ettiğini ifade ederek, olayın bir an önce aydınlatılmasını istedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 08:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75