Hizmete devam!

banner37

Geçitkale’de seçimi büyük farkla kazanan, CTP adayı Hasan Öztaş, “4 yılda hayata geçirdiğimiz 51 proje rekorunu egale etmek için çalışacağız” dedi ve vurguladı

Hizmete devam!
banner90

Sedef BOŞNAK

Geçitkale’de belediye başkanlığı seçimini büyük farkla kazanan, CTP adayı Hasan Öztaş, “Hizmete devam edeceğiz. 51 proje rekorunu egale etmek için çalışacağız” dedi.

Geçitkale, Çamlıca, Çınarlı, Mallıdağ, Nergisli, Sütlüce ve Yamaçköy’e ikinci dönem hizmet verecek olan Hasan Öztaş, beldesine hizmet vermek için durmadan çalışacaklarını söyledi.

Hasan Öztaş, “Aklımız fikrimiz Geçitkale ve beldesi. Hizmete, kaldığımız yerden devam edeceğiz. 4 yılda 51 başarılı projeyi hayata geçirdik. Rekor kırdık. Bu rekoru egale etmek için göreve devam edeceğiz” dedi.

Bağımsız aday Olsan Oran’ı 200’ü aşkın oy farkıyla arkasında bırakarak seçim yarışını kazanan Hasan Öztaş ayrıca, seçmenlere destekleri için teşekkür ederek, “Başarı sizin başarınızdır” şeklinde konuştu.

 

İnönü Meydanı inledi

banner9
Hasan Öztaş’ın başkanlığı açıklandıktan sonra, destekçileri büyük coşku yaşadı.

5 sandığın bulunduğu Geçitkale İlkokulu’nda başlayan coşku, İnönü Meydanı olarak bilinen köy meydanında devam etti.

Toplam 11 sandıkta Öztaş için oy kullanan seçmen, seçim sonucu açıklanır açıklanmaz, sevinç gösterileri ve sloganlar atarak, köy meydanını inletti.

7’den 70’e herkes, Hasan Öztaş için sevinç gözyaşı döktü, şampanyalar patlattı, şarkılar söyledi.

Öztaş’ı destekleyen seçmen, büyük bir konvoy oluşturularak araçlarıyla köyde tur attı. Başkanları Öztaş’ı omuzlarında taşıdı ve “En büyük başkan, bizim başkan”, “Bu belde seninle gurur duyuyor”, “Birlik mücadele dayanışma” gibi sloganlar attı.

Öte yandan, Hasan Öztaş ve birçok kişi, geçen dönemde olduğu gibi, kutlamalardan önce, trafik kazasında hayatını kaybeden ve partisine büyük emek veren can dostu Erdal Palu’nun mezarını ziyaret etti.

Burada Hasan Öztaş, Erdal Palu’nun ailesi ve birçok seveni, duygu dolu anlar yaşadı.

Polis de bölgede herhangi bir olay yaşanmaması için önlem aldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108