Hoş geldin Albina bebek!

banner37

Yılın ilk bebeği, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Kadın Doğum Servisi’nde dün saat 05.40’ta hayata gözlerini açtı

banner87
Hoş geldin Albina bebek!
banner90
banner99

“YILIN İLK BEBEĞİ”… KKTC’de 2020 yılının ilk bebeği, Oğulnar Begijanova ve Rüstem Begijanova çiftinin kızı ‘Albina’ oldu. Yılmazköy’de sakin, Türkmenistan asıllı Begijanova ailesinin bebekleri, dün 05.40’ta, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Kadın Doğum Servisi’nde dünyaya ‘merhaba’ dedi.

“ŞİMDİDEN MEŞHUR OLDU”… İkinci çocuğunu dünyaya getirdiğini söyleyen anne Oğulnar Begijanova, “İnanılmaz bir mutluluk yaşıyorum. Hislerimin tarifi yok. Yeni yıla yeni bir evlatla başlamak mükemmel bir şey. Kızımın ‘doğar doğmaz’ meşhur olması da ayrıca bir mutluluk vesilesi” diyerek duygularını dile getirdi.

Ali ÇATAL

Başkent, yeni yıla yeni bir bebekle merhaba dedi.

Ülkemizde 2020 yılının ilk bebeği, Oğulnar Begijanova ve Rüstem Begijanova çiftinin kızı ‘Albina’ oldu. Yılmazköy’de sakin, Türkmenistan asıllı Begijanova ailesinin bebekleri, dün 05.40’ta, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Kadın Doğum Servisi’nde dünyaya geldi.

İkinci çocuğunu dünyaya getirdiğini söyleyen anne Begijanova, “İnanılmaz bir mutluluk yaşıyorum. Hislerimin tarifi yok. Yeni yıla yeni bir evlatla başlamak mükemmel bir şey. Kızımın ‘doğar doğmaz’ meşhur olması da ayrıca bir mutluluk vesilesi” ifadeleriyle duygularını aktardı.

Genç anne, kızlarının adının henüz konulmadığını fakat ikinci çocuklarına ad olarak ‘Albina’yı düşündüklerini de sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108