HP, aday listesinin son halini açıkladı

Halkın Partisi (HP), 7 Ocak Milletvekilliği Erken Genel Seçimi’ne katılacak adaylarının listesinin son halini belirledi.

HP, aday listesinin son halini açıkladı
  • 27 Kasım 2017, Pazartesi 12:44

TAK muhabirinin HP Genel Sekreteri Tolga Atakan’dan aldığı bilgiye göre, daha önce açıklanan adaylardan 3’ü adaylıklarını geri çektiği için bu kişilerin yerine parti meclisi kararıyla 3 kişi aday gösterildi. 

Girne’den Şölen Külahçı’nın yerine İhsan Tuncalı, Gazimağusa’da Mustafa Yeşil’in yerine Hasan Sapsızoğlu ve Hülya Özkaya’nın yerine de Ercan Elçin HP aday listesine girdi.

Böylece HP’nin 50 kişilik aday listesinin son hali şu isimlerden oluştu:

LEFKOŞA: Kudret Özersay, Tolga Atakan, Gülşah Sanver Manavoğlu, Fatma Coşar Kınış, Teksen Köroğlu, Cemre Günsel Esengin, Serkan Mesutoğlu, Eylem Deliceırmak Erbilen, Evin Unutmaz, Nurettin Çırakoğlu, Orkun Bozkurt, Tuğberk Emirzade, Mehmet Özbilgehan, Aral Moral, Nihal Salman, Sonuç Koyuncu.

GİRNE: Erek Çağatay, Ahmet Özyalçın, Baki Aygün, Jale Refik Rogers, Bihter Beyazyüz, Sadık Ülker, Cenk Dökmen, Kemal Batman, Yusuf Avcıoğlu, İhsan Tuncalı.

GAZİMAĞUSA: Hasan Topal, Ayşegül Baybars, Ramazan Gündoğdu, Süleyman Canatan, İrem Uygun, Özgür Vehit, Kemal Bağzıbağlı, Şevki Kıralp, Özbir Akbaşak, Hilmiye Sezer Kumbur, Hasan Sapsızoğlu, Ercan Elçin, Fikret Deniz.

İSKELE: Mesut Genç, Hicran B. Fırat, Halil Sakallı, Ercan Beşerler, Ahmet Güneş.

GÜZELYURT: Hasan Büyükoğlu, Emsal Emirzadeoğulları, Naim Pınar, Ayşe Gökyiğit

LEFKE: İsmail Kaşot, Lütfiye Fedai

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 4 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 1 Kızgın 2

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık