HP Lefkoşa’da hiçbir adayı desteklemeyecek

Halkın Partisi, Lefkoşa, Gazimağusa, Girne, İskele ve Güzelyurt’ta aday çıkarmayacağını duyurdu.

HP Lefkoşa’da hiçbir adayı desteklemeyecek
  • 25 Mayıs 2018, Cuma 14:16

Halkın Partisi’nden yapılan açıklamaya göre dün akşam toplanan parti meclisi sonrası Lefke’de Fehmi Çamlıköylü, Dipkarpaz’da Havva Elkovan, Mehmetçik’te Kani Buranay, Vadili’de Erhan Kaya ve Paşaköy Belediyesi’nde Mehmet Aktaş’ı  aday gösterirken, seçime İnönü Belediyesi’nde bağımsız aday olarak girecek olan Beyhan Gürgöze, Alsancak Belediyesi’nde Fırat Ataser, Esentepe Belediyesi’nde Sinan Güneş, Beyarmudu Belediyesi’nde Ethem Akmercan, Yeni Boğaziçi Belediyesi’nde Mustafa Zurnacılar’a destek beyan etti. Ayrıca Tatlısu Belediyesi Başkan adayı Hayri Orçan ve Akdoğan Belediyesi başkan adayı Ahmet Latif’e de 2018 seçimlerinde destek kararı çıktı.

Lefkoşa, Gazimağusa, Girne, İskele, Güzelyurt, Lefke, Gönyeli, Dipkarpaz, Mehmetçik, Paşaköy, Vadili, Yeniboğaziçi, Tatlısu ve Beyarmudu Belediyeleri’nde Belediye Meclis Üyeliği seçimlerine tam liste katılacak olan Halkın Partisi, Lefkoşa, Gazimağusa, Girne, İskele ve Güzelyurt’ta aday çıkarmasa da güçlü Belediye Meclis Üyesi adayları ile yarışa hazır olduğunu, Belediye Başkanlığı konusunda ise vatandaşın mevcut başkan adayları içerisinde en doğru kararı kendilerinin vereceğini belirtti.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 1 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 4 4 0 0 6 12
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 4 3 1 0 9 10
3 BAF ÜLKÜ YURDU 4 3 0 1 6 9
4 GENÇLİK GÜCÜ TSK 4 2 2 0 6 8
5 CİHANGİR GSK 4 2 1 1 0 7
6 LEFKE TSK 4 1 3 0 3 6
7 GÖNYELİ SK 4 2 0 2 0 6
8 ÇETİNKAYA TSK 4 1 2 1 -1 5
9 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 4 1 2 1 -2 5
10 ESENTEPE KKSK 4 1 1 2 -5 4
11 GİRNE HALK EVİ 4 1 0 3 1 3
12 TÜRK OCAĞI LİMASOL 4 1 0 3 -2 3
13 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 4 1 0 3 -3 3
14 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 4 0 3 1 -3 3
15 BİNATLI YSK 4 1 0 3 -6 3
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 4 0 1 3 -9 1
yukarı çık