İki değerli kadına aynı anda veda edildi

banner37

Lefkoşa ve Göçmenköy’ün Zehra abası olarak bilinen Zehra Kebapçıoğlu ve İşkadını Sevil Görgüner dün gözyaşları arasında son yolculuklarına uğurlandı

banner87
İki değerli kadına aynı anda veda edildi
banner90
banner99

YOĞUN BİR KATILIM OLDU… Lefkoşa İsmail Safa Camii’nde kılınan öğle ve cenaze namazlarının ardından Lefkoşa Mezarlığı’na defnedilen Zehra Kebapçıoğlu ve Sevil Görgüner’in cenaze törenine siyaset ve iş dünyasının yanı sıra toplumun hemen her kesiminden yoğun bir katılım oldu.

Funda ÖZSAKINÇ

   Lefkoşa ve Göçmenköy’ün Zehra abası olarak bilinen Zehra Kebapçıoğlu ile işkadını Sevil Görgüner dün Lefkoşa Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

   Önceki gün hayatını kaybeden tanınmış iki kadının cenazesi aynı anda Lefkoşa İsmail Safa Camii’nde kılınan öğle ve cenaze namazlarının ardından toprağa verildi.

   Göçmenköy’deki ‘Zehra Aba Ev Yemekleri’ isimli restoranın kurucusu olan Zehra Kebapçıoğlu ve Can-Ser Ltd.’in kurucu ortaklarından Sevil Görgüner’in cenazesine siyaset ve iş dünyasının yanı sıra toplumun hemen her kesiminden yoğun bir katılım oldu.

   Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve eşi Meral Akıncı, 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, bakanlar, milletvekilleri, iş insanları ve çok sayıda Lefkoşalı da cenaze törenine katılarak ailelerine başsağlığı diledi.

İsmail Kemal, yarın son  yolculuğuna uğurlanacak

   Öte yandan, önceki gün hayatını kaybeden uluslar arası ilişkiler uzmanı, akademisyen ve KIBRIS Gazetesi köşe yazarı Dr. İsmail Kemal, yarın, Lefke Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanıyor.

   Güney Kıbrıs’ta ikamet eden İsmail Kemal, özellikle Kıbrıs sorunu hakkındaki yorum ve görüşleri ile tanınıyordu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75