İletişimi güçlendirecek takım çalışmaları yapıldı

banner37

İletişim Konulu Drama Atölyesi, Girne St. Hilarion Rotary Kulübü, JCI Kuzey Kıbrıs ve Etkileşimli Drama Derneği işbirliğiyle yapıldı

banner87
İletişimi güçlendirecek takım çalışmaları yapıldı
banner8

Girne St. Hilarion Rotary Kulübü, JCI Kuzey Kıbrıs ve Etkileşimli Drama Derneği işbirliğiyle, “İletişim” konulu drama atölyesi yapıldı.

Girne Belediyesi Terminal Binası’nda yer alan Sanat Atölyesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü de katıldı.
   Etkinlik öncesi, JCI Kuzey Kıbrıs ve Etkileşimli Drama Derneği Başkanı İpek Denizli Karagöz, Girne St. Hilarion Rotary Kulübü Başkanı Bedia Kale ve Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, sivil toplum örgütlerinin birlikte proje oluşturmalarının önemine değindi.

Dernek başkanları tarafından Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü’ye teşekkür belgesi takdim edildi.
   Etkileşimli Drama Derneği drama lideri Şenay Hürol'un yürüttüğü drama atölyesinde, grup içindeki bireylerin birbirleriyle iletişimlerini ve birbirlerine duydukları güveni geliştirecek, iletişimi güçlendirecek takım çalışmalarında verimliliği artırmak için oyunlaştırılan bir süreç yaşatıldı. Katılımcılar, bir yandan eğitilirken, bir yandan da eğlenceli anlar yaşadı ve bu tarz etkinliklerin devam etmesi dileklerinde bulundu.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2019, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108