İndirim kampanyası Aralık'ta da sürebilir

banner37

Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz bu ay sonunda sona erecek olan indirim kampanyasının işletmelerin isteği üzerine gelecek ay da devam edbileceği açıklamasında bulundu.

İndirim kampanyası  Aralık'ta da sürebilir
banner90
banner99

İbrahim FEVZİOĞLU

Kıbrıs Türk Ticaret Odası’nın (KTTO) 1-30 Kasım tarihleri arasında başlattığı yüzde 5 ile yüzde 40 arasında değişiklik gösteren “İndirim Kampanyası” olan 54 işletme, kampanyayı gelecek ay da devam ettirebilmesi için girişimde bulunuluyor.

Son zamanlarda alım gücünün düşmesi ve fiyatların daha da artması ile zor duruma düşen halk söz konusu kampanya ile rahat nefes almaya başladı.

KKTO Başkanı Turgay Deniz kasım ayının sonunda bitmesi planlanan kampanyanın ülkede faaliyet gösteren işletmelerin isteği doğrultusunda tekrarlanabilir ifadesinde bulundu.

Gelecek hafta kampanyanın devamı için katılımcı şirketler ile toplantı yapacaklarını dile getiren KKTO Başkanı Turgay Deniz “Vatandaşlar gözler görülür bir şekilde “İndirim Kampanyası” olan dükkanlara daha fazla ilgi gösteriyor” ifadesinde bulundu.

Başkan Deniz kampanyanın devam etmesi halinde isteyen tüm işletmelerin katılabileceğinin de altını çizdi.

 

“Satış rakamlarının değiştiğine inanıyoruz”

KKTO Yönetim Kurulu Üyesi Alp Cengiz Alp, “Gelecek hafta kampanya kapsamında olan şirketler ile toplantı yapacağız” dedi ve devam edip etmeyecekleri konusunda bir anlaşmaya varıp kampanya süresince yaptıkları satış rakamlarını da değerlendireceklerini açıkladı.

Alp “gözlemelerimize göre satış rakamlarının değiştiğine inanıyoruz” açıklamasında da bulundu.

 

“Kampanyaya katılmak için işletmelerden talep var”

KKTO Genel Sekreteri Aysun Önet İleri, kasım ayı sonunda kampanyaya ilişkin değerlendirme yapılacağını açıklarken “Kampanyaya katılmak için işletmelerden talep var” açıklamasında bulundu.

 

Yüzde 5 ile yüzde 40 arasında indirimler devam ediyor

Kasım ayı sonuna kadar sürecek olana “İndirim Kampanyası” nda ülkede faaliyet gösteren 54 şirket birçok üründe yüzde 5 ile yüzde 40 arasında indirim ve7 veya 2 aya kadar faizsiz kredi imkanı sağlıyor.

Bu kampanyalarda, ayakkabılarda yüzde 10 ile yüzde 40, tekstil ürünlerinde yüzde 10 ile yüzde 20, market ürünlerinde yüzde 5 ile yüzde 10, makyaj malzemesinde yüzde 10, beyaz eşyalarda yüzde 10 ile 15, mobilyalarda yüzde 5 ile 20, emlak ta ise yüzde 10 ile 15 arasında indirim uygulanıyor.

Bunlarla birlikte güneş enerjisi panellerinde yüzde 10 indirim uygulanırken motorlu araçlarda ise yüzde 15 indirim kampanya dahilinde.

“İndirim Kampanyası” dahilinde olan şirketler ve kampanyaları:

1 - AKAY OPTİK.  01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada gözlük ve saatlerde mevcut indirim oranına ek yüzde5 indirim uygulamasına başladı.

2 - ANIL SPOR, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Puma mağazasında ve diğer tüm ürünlerde yüzde10 indirim uygulaması başladı.

3 - ARMAR ELECTRONICS LTD.  -  TEPE HOME, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada mobilya, aksesuar ve küçük ev aletlerinde yüzde10 indirim uygulamasına başladı.

4 - ATLAS GLOBAL, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Lefkoşa - Adana - Lefkoşa, Lefkoşa  -  İstanbul -  Lefkoşa  ve Lefkoşa -  İzmir -  Lefkoşa karşılıklı seferlerinde yapacakları uçuşlarda, Odamızdan temin edilecek kodun kullanımı ile yüzde10 indirim uygulaması başladı.

5 - AVON, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, tüm ürünlerde yüzde10 indirim uygulamasına başladı.

6 - BAYRAMOĞLU SHOES, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında Girne Mete Adanır Caddesi ve Lefkoşa Osman Paşa Caddesi şubelerinde geçerli olacak kampanyada, yüzde10 indirim uygulamasına başladı.

7 - BOZTUNA TRADING. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Trend, Mondi, İstikbal ve Bellona markalarında yüzde 20 ile yüzde10 indirim uygulamasına başladı.

8 - CAFE SUMİ. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada yüzde10 indirim uygulamasına başladı.

9 - CELAL CİN CENTER, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada,  Konfor mobilya markasında, oturma odası gruplarında, yemek odası gruplarında ve yatak odası gruplarında yüzde20 indirim uygulaması başladı.

10 - CHINA BAZAAR, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada cam, porselen, oyuncak, tekstil, ayakkabı, giyim, küçük ev aletleri ve teknoloji ürünlerinde yüzde10 indirim uygulamasına başladı.

11 - CMS GÜVENLİK. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, HD kamera sistemlerinde yüzde10 indirim uygulamasına başladı.

12 - COOKIES BAKE SHOP, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada Cookies Wings, Cheese Burger ve Chicken Lovers menülerinde indirim uygulamasına başladı.

13 - ÇELİKSAN & CO. LTD. 01 - 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanya da, tüm elektrik malzemelerinde yüzde 30 ve Aydınlatma Malzemelerinde ise yüzde15 indirim fırsatı peşin satışlarda geçerli olacak şekilde uygulanmaya başladı.

14 - ÇUVALCIOĞLU & SONS LTD. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Zibro gaz yağlı Japon sobalara kredi kartına yüzde 5, peşin satışlarda yüzde8 indirim uygulamasına başladı.

15 - DENİZ PLAZA, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, tüm ürünlerde yüzde10 indirim uygulamasına başladı.

16 - DEPRELİ MOBİLYA 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, yüzde10  -  yüzde 20'ye varan indirim başladı.

17 - DEVRİM HOME BRİLLANT mağazasında 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada,  tüm ev tekstili ve perde gurubunda peşin satışlarda yüzde 20 indirim uygulanmaya başladı.

banner134
18 - DOĞA ALP LTD. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Karaca markasında yüzde25 + yüzde10, JAKAMEN markasında yüzde10 indirim uygulaması başladı.

19 - DOMİNO’S PİZZA, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, internet siparişlerinde yüzde10 indirim uygulaması başladı, öğlen saatlerinde 12.00 – 14.00 saatleri arasında verilen siparişlerde küçük boy pizza menüsü içecek fiyatı 1 TL olarak belirlenmiştir.

20 - FAB LTD. (FAB HOME), 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Vestfrost beyaz eşyalarda peşin fiyatına yüzde1 0 indirim ve kredi kartına 2 taksit uygulaması, Finlux televizyonlarda ise peşin fiyatına yüzde 10 indirim ve kredi kartına 2 taksit uygulaması başladı.

21 - FAB SOLAR, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada güneş enerji sistemlerinde peşin fiyatına yüzde 10 indirim uygulaması başladı.

22 - HACIKÜÇÜK İŞLETMELERİ LTD. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında kampanyada, sadece market kanalında geçerli olacak, aşağıda belirtilen ürünlerde geçerli yüzde 10 indirim uygulaması başladı.

23 - HALSON LTD. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada Under Armour markasında ikinci üründe yüzde 40, Flo markasında ikinci üründe yüzde 40, Petrol ofisi madeni yağlarında ise yüzde10 indirim uygulaması başladı.

24 - KIBRIS SES, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, işitme cihazlarına Türkiye fiyatlarına ek yüzde 10 oranında indirim uygulanmaya başlandı. Ayrıca diğer tüm ürünlerde (işitme cihazı pili, kulak kalıbı, işitme testi) yüzde 10 indirim uygulanmaya başladı.

25 - LANOR LTD. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, marketlerin birim rakamları üzerinden Zwan tüm çeşitlerinde, Elit çikolata ve şekerleme, Doğadan marka en çok satan 9 çeşitte ve Zeelandea kek mixing ürünü yüzde10 indirim uygulaması başladı.

26 - LEMAR 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada,  aynı barkodlu üründen 5 alana 1 tane de bedava (ağır alkol, terazi barkotlu ürünler, gazete, sigara ve kontör kampanyaya dahil değildir.)

27 - M.TOROS TİCARET LTD. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, beyaz eşya ve klima ürünlerinde 10 yüzde ve 15 yüzde oranlarında indirim uygulaması başladı.

28 - MAMÜLCÜOĞLU, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada tatlı ve tuzlu kuru pasta çeşitlerinde ve mayalı ürünlerde (poğaça, zeytinli, pizza) yüzde 10 indirim uygulamaya başladı.

29 - MR PİPE 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Bosch ve Buderus ürünlerinde yüzde10 indirim uygulaması başladı.

30 - MUSTAFA HACIALİ YEM SANAYİ, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, fabrikanın ürettiği yemlerde yüzde 5 Kırnı Piliçleri tüm ürünlerde yüzde 5 indirim uygulamasına başladı.

31 - MÜNİR HÜSEYİN LTD. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Bompani, Severin, Ocean Group, Ferre Cooking, Laminox, Hohner ve Eko markalarında yüzde 10 indirim uygulamasına başladı.

32 - MY ISABELLA SHOES, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, yeni sezon ürünlerde yüzde10 indirim uygulamasına başladı.

33 - NECİPOĞLU LTD. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada seramik ve mobilya ürünlerinde yüzde 5 ve yüzde10 oranlarında indirim uygulamasına başladı.

34 - NORTH POWER PROPERTY 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada,  ilk dairede yüzde 5, ikinci dairede yüzde 10 ve üçüncü dairede yüzde15 indirim uygulaması başladı.

35 - OERO TRADING LTD. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak, kampanyaya katılan marketlere, Huggies, Lipton, Signal, Omo, Knorr, Yumoş ve Barilla markalarında + 10yüzdeindirim uygulaması başladı.

36 - OLGUN STORE, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, Kuka, Coastal Homes, Nord, Yatsan, B&T markalarında yüzde10 indirim uygulaması başladı.

37 - ÖZTİNOKS, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, endüstriyel mutfak ve çamaşırhane ekipmanlarında yüzde 10indirim uygulamaya başladı.

38 - ÖZYALÇIN CONSTRUCTION, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, tüm emlak ürünlerinde 12 ay faizsiz,  yüzde 5 indirim uygulanmaya başlandı.

39 - PACKSEL LTD. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, tüm ürünlerde peşin fiyatına yüzde10 indirim uygulamasına başladı.

40 - RAVMEN ve EMA Butik. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada tüm ürünlerde yüzde20 indirim uygulamasına başladı.

41 - SEGAFREDO ZANETTİ, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, yemek menülerinde yüzde15 indirim uygulaması başladı.

42 - SEMRA LTD. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak Aslan yapı kimyasalları marka boya, elektrikli ev aletleri, sıhhi tesisat çeşitleri, tüm hırdavat çeşitlerinde yüzde 10 uygulamasına başladı. (Kampanyaya inşaat demiri, profil, çim, tuğla, demir ürünleri dahil değildir)

43 - SEMSON TİC. LTD. ŞTİ. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, tüm Bosch beyaz eşya ürünlerinde yüzde 15 oranında indirim uygulanmaya başladı.

44 - SERENA GROUP 01 – 30 Kasım tarihleri arasında Roman, Avva, Pierre Cardin markalarında yüzde 20 indirim uygulamasına başladı.

45 - SHOE GAR, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, yüzde15 ile yüzde40 arasında indirim uygulaması başladı.

46 - STILEVS, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada aşağıda belirtilen ürünlere indirim uygulanacaktır.

47 - SUNSEL ENTERPRISES 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, MİELE markasında yüzde 10indirim uygulamaya başladı.

48 - SUNSEL ENTERPRISES 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, yüzde 20’ye varan indirim oranları uygulanmaya başladı.

49 - ŞAH MARKET, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada Foodies Corner’da sıcak yemekler, Salad Bar’da taze salata çeşitleri, Pasdacı’da tatlı ve tuzlu çeşitlerinde yüzde 10 indirim uygulamasına başladı.

50 - TANSU ERCANTAN TİC. ŞTİ. LTD, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada,  TOYOTA marka araç yedek parçalarında yüzde 15 indirim uygulamasına başladı.

51 - THE CHERRY RED 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, yeni logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı paketlerinde yüzde 15 indirim uygulaması başladı.

52 - TUNGA MEDYA (Kıbrıs’ta Promosyon (www.kibristapromosyon.com)  01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, promosyon ürünlerinde yüzde10 oranında indirim uygulaması başladı.

53 - YENİDÜZEN GAZETESİ, 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, reklam tarifesi üzerinden yüzde 25 indirim uygulamasına başladı.

54 - YÜKSEL AHMET RAŞİT LTD. 01 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada, 38 farklı üründe yüzde 30’a varan indirim uygulanmaya başladı.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2018, 09:26
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75