banner6

İpekay ve Pierre Fabre, Sağlıktan güzelliğe

banner37

İpekay ve Pierre Fabre,  Sağlıktan güzelliğe
banner150 banner151 banner143

30 yılı aşkın süredir ülkemiz hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren İpekay Ticaret Limited – İpekay Ecza Deposu ve de sağlıktan güzelliğe felsefesiyle hayatlara dokunan, Avrupa’nın en büyük dermakozmetik labaratuarı ve vakıf kimliği ile ön plana çıkan Pierre Fabre   yeni işbirliği, lansman ve Gala gecesi 150 kişilik davetli ile Concord Tower Hotel’de,  Lefkoşa’da gerçekleştirildi.

Sunuculuğunu tiyatro sanatçılarımızdan Hatice Tezcan’ın yaptığı gecede sırası ile; İpekay ve Pierre Fabre kurumsal videoları paylaşıldı. Kurumsal video gösteriminin hemen ardından İpekay Ecza Deposu- İpekay Ltd. Yönetim Kurulu başkanı Sn. Erol atakan,  iş ortaklarına, bayii eczacılarına hoşgeldiniz konuşmasını yaparak tüm eczacılarımızın ’14 Mayıs’ eczacılar gününü kutladı ve geceye katılımlarından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Sn. Erol Atakan’ın konuşmasının ardından;  Pierre FAbre Türkiye Genel Müdürü Sn. Dr. Hande Demirdere kurumsal sunumunu gerçekleştirerek;  yenilenen işbirliklerinden , gelecek hedeflerinden, AVENE, DUCRAY ve KLorane markalarından oluşan marka sunumunu gerçekleştirdi. Sn.Dr.Hande Demirdere sunumunun sonrasında ise Pierre FAbre Türkiye yöneticilerinden, Satış ve Pazarlama Direktörü Sn. Ali Gür yerini alarak Pierre FAbre -Kuzey Kıbrıs 2022 satış şampiyonlarına özel sürpriz ödülü, sürpriz Montenegro seyahat ödülü  açıkladı . Sürpriz ödül tüm bayii eczacılar tarafından çok beğenildi…

Lansman gecesinin devamında OĞUZHAN sahne alarak tüm katılımcılara inanılmaz bir gece yaşattı… Geç saatlere kadar eğlenen davetliler,  geceden ayrılırken,  tüm organizasyon ile ilgili duydukları memnuniyeti dile getirerek;  emeği geçen, katkı koyan tüm kurum yetkililerine teşekkürlerini ilettiler. 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2022, 09:40
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110