İş arkadaşını kolundan bıçakladı

banner37

Atıf İnan, tartışırken üzerine yürüyen iş arkadaşı Yalçın Uzunal’ı testere uçlu bıçakla yaralayınca kendini mahkemede buldu

banner87
İş arkadaşını kolundan bıçakladı
banner90
banner8

Ahmet İLKTAÇ


Gazimağusa’da Ekor Un Ürünleri’nde çalışan iki arkadaşın sözlü tartışması kanlı bitti. Önce sözlü başlayan tartışmada, 26 yaşındaki Atıf inan, üzerine yürüyen Yalçın Uzunal’ı kolundan bıçakla yaraladı.

Testere uçlu bıçakla yaralanan Yalçın Uzunal’ın sol elinde 4 santim derinliğinde, 7 santim uzunluğunda bıçak yarası oluştu.
Polis tarafından tutuklanan Atıf İnan, dün nöbetçi mahkeme huzuruna çıkarılarak aleyhine 3 günlük tutukluk emri alındı.
Gazimağusa Kaza Mahkemesi’nde nöbetçi Yargıç Mine Güçlüer’in huzurunda görüşülen dünkü tutukluluk duruşmasında İddia Makamı Başsavcılık adına davayı yürüten Savcı İlhan Damdelen, Gazimağusa Polis Müdürlüğü Adli Şube Amirliği’nde görevli polis memuru Şükrü Hafız’ı tanık olarak dinletti.
Tanık polis Şükrü Hafız, zanlının 20 Temmuz 2018 tarihinde saat 12.00 sıralarında çalışmakta olduğu Ekor Un Ürünleri pasta imalathanesinde iş arkadaşı olan Yalçın Uzunal ile sözlü olarak tartıştığını söyledi.
Polis memuru, zanlının Yalçın Uzunal’ın üzerine yürümesi üzerine 20 santim ağız uzunluğundaki testere uçlu bıçağı söz konusu şahsa 2 kez salladığını ve şahsı sol elinden 4 santim derinliğinde ve 7 santim uzunluğunda yaraladığını kaydetti.
Zanlının bu olay üzerine tutuklandığını anlatan tahkikat memuru, gönüllü ifade verip suçunu kabul ettiğini de bildirdi.
Şükrü Hafız; “Olay işyerinin güvenlik kameralarında çok net görülmektedir. İki tarafı da ayırabilmek için çok sayıda kişi araya girdi. Zanlı 19 Haziran 2018 tarihinde ülkeye ön izinle girdi. Bize gösterdiği bir çalışma izni yoktur. Çalışma izni olup olmadığını da araştıracağız” dedi.
Tanık polis, mahkemeden soruşturmalarını salimen yürütebilmeleri adına zanlının 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.
Zanlının avukatı İsmet Dağlar’ın sorularını da yanıtlayan polis memuru, şikayetçinin şikayetini geri çektiğini, olayın bir kamu suçu olduğu için polisin şikayetçi olduğunu dile getirdi.
Yargıç Mine Güçlüer, zanlının 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını emretti.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2018, 08:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75