banner6

İşbirliği protokolü imzalandı

banner37

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı ile İskele Belediyesi arasında işbirliği protokolü imzalandı.

İşbirliği protokolü imzalandı
banner90
banner99

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı açıklamasına göre, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’nda gerçekleştirilen imza töreninde, protokole Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Nazım Çavuşoğlu ile İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu imza attı. 

Protokol; Veteriner Dairesi ile İskele Belediyesi’nin halka daha iyi hizmet verilmesini sağlamak amacıyla yapılacak işbirliğini içeriyor.

Protokolle, Veteriner Dairesi binası olarak kullanılan taşınmaz mal İskele Belediyesi’nin kullanımına devredildi.

Sadıkoğlu 

İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, taşınmaz mal kullanım hakkının belediyeye devredilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, projeleri arasında bulunan Kültür Evi projesinin de protokolle birlikte hayat bulacağına belirtti. 

İskele Belediye Başkanı Sadıkoğlu, “devredilen Veteriner Dairesi binası en kısa sürede tadilat edilerek, Kültür Evi’ne dönüşmesiyle Kıbrıs’ın ve İskele’nin tarihine ışık tutacaktır” dedi.       

Çavuşoğlu

Bakan Çavuşoğlu ise, yerel yönetimlerin halka daha iyi hizmet verebilmesi, kurumsal yapıya ulaşabilmesi ve çevreci bir anlayışla beldelerine hizmet edebilmesi noktasında bakanlığın her türlü sorumluluktan kaçmayarak ortaya katkı koyduğunu ifade etti. 

Çavuşoğlu, İskele’deki veteriner binasını da yeniden inşa ederek, çalışanların daha iyi çalışma ortamında huzurlu olmalarını hedeflediklerini söyledi. 

Çavuşoğlu, “Kendi çalışanlarımız açısından da daha iyi çalışma standartlarına ulaşmak için İskele’de Veteriner Dairesi yapımı için projeyi tamamladık ve bloke aşamasındadır. Ancak bloke ve inşaat süresinin tamamlanacağı güne kadar çalışanların çalışma koşullarını iyileştirmek adına başka bir yere onları taşımak için belediye ile işbirliğine gittik. Bu süreci hem çalışanlarımız hem de beledi hizmetler açısından daha güzel bir ortama taşımayı hedefledik” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2017, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104