banner6

İşbirliği protokolü imzalanıyor

banner37

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sivil Savunma Teşkilatı Sualtı Sporları Eğitim Merkezi ile, suda arama kurtarma görevlerini yerine getiren personelin eğitilmesi ve sertifikalandırılmasında işbirliği içerisinde çalışılan Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) arasında Pazartesi günü işbirliği protokolü imzalanacak.

İşbirliği protokolü imzalanıyor
banner151

Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, TSSF’nin her yıl belirlenen takvim dahilinde düzenlediği “Bir ve İki Yıldız Pratik Dalış Eğitmen Sınavı”nın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilmesini de kapsayan protokol, TSSF Başkanı Doç. Dr. Şahin Özen ve Sivil Savunma Teşkilatı Başkanı Erdoğan Çelebi tarafından Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı’nda Pazartesi günü saat 11.45’te imzalanacak. Protokol öncesinde TSSF yetkilileri, Spor Dairesi Müdürlüğü, Avcılık Federasyonu ve Sivil Savunma Teşkilatı Başkanlığı yetkililerinin katılacağı bir de toplantı gerçekleştirilecek.
Bu arada TSSF yetkililerinin KKTC’ye gerçekleştireceği ziyaret kapsamında, yarın saat 09.00’da Girne Büyük Anadolu Otel havuzunda, Pazar günü ise saat 09.00’da Sivil Savunma Alsancak Dalış Merkezi’nde 30 kişinin katılacağı “Bir ve İki Yıldız Pratik Dalış Eğitmen Sınavı” yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 11:19
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110