banner6

İsias Otel’in sahibi Ahmet Bozkurt: Yandaki bina otelin üzerine devrildi

banner37

Adıyaman'daki İsias Otel'in sahibi Ahmet Bozkurt'un ifadesi ortaya çıktı. Bozkurt ifadesinde, "Depremde otelin yan tarafından bulunan bina domino taşı gibi yıkılıp bizim otelimizin üzerine devrilerek yıkılmasına neden olmuştur" ifadelerini kullandı.

İsias Otel’in sahibi Ahmet Bozkurt: Yandaki bina otelin üzerine devrildi
banner90
banner99

Kahramanmaraş merkezli deprem sırasında Adıyaman'daki İsias Otel'in yıkılmasıyla enkaz altında kalan 35 KKTC vatandaşı hayatını kaybetmişti. Onlarca kişinin hayatını kaybetmesine neden olan İsias Otel'in Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bozkurt'un ifadesi ortaya çıktı.

TRT Haber, Adıyaman’daki deprem soruşturmasındaki tutuklanan müteahhitlerin ifadelerine ulaştı.

İSİAS OTEL DEPREMDEN YIKILMADI İDDİASI

Çok tartışılan İsias Otel'in Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bozkurt, ifadesinde otelin bir başka binadaki kusur nedeniyle yıkıldığını iddia etti. Bozkurt ifadesinde, "Hayatımın büyük bir bölümün bu otelde geçiren bir insanım. Ben yan tarafta bulunan binanın alt katında otoparkı satın almıştım. Depremde otelin yan tarafından bulunan bina domino taşı gibi yıkılıp bizim otelimizin üzerine devrilerek yıkılmasına neden olmuştur." dedi. Otelin hissedarlarından olan Mehmet Fatih Bozkurt ise soruşturma kapsamında tutuklanmıştı. Mehmet Fatih Bozkurt otelin sağlam olduğunu,

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104