banner6

İskele bölgesinin ilk ve tek kripto para ve döviz Bürosu hizmette

banner37

İskele bölgesinin ilk ve tek kripto para ve döviz Bürosu hizmette
banner151 banner143

Arslan Group of Companies öncülüğünde İskele bölgesine Büyük yatırım . İskele bölgesinin ilk ve tek kripto para ve döviz Bürosu hizmete girdi. dünya genelinde 6. ada genelinde ikinci ofisi Akdenizin incisi İskele long Beach Petek Pastanesi yanında hizmete girdi. Bölge halkı ve turistler tarafından memnuniyet ile karşılanan şirket 

Günden güne artan iş hacmi ile İskele’ye yatırım yapan Arslan Group of Companies İskele bölgesinin önemli bir ihtiyacını yatırıma dönüştürdü. 

Arslan Group of Companies çatısı altında 2020 Eylül ayında kurulan Arslan Coin Center LTD. şirketi büyümeye devam ediyor.

Son zamanlarda başlatmış oldukları global vizyon doğrultusunda taktir toplayan şirket bir çok kuruluşun tercihi haline geldi.

İstanbul ve Dubai ofislerinden sonrası KKTC’de yatırımlarını sürdüren şirket, Lefkoşa’dan sonra İskele bölgesinde ikinci ofisini de Long Beach Petek pastanesi yanında hizmete açtı.

Tüzel kişilere ve kurumsal şirketlere kripto para alım satım ve nakit para hizmeti veren Arslan Coin center, bölge için çok büyük eksikliği tamamladı. Yabancı yatırımcılar tarafından oldukça fazla tercih edilen kripto para ile İskele bölgesinde yatırımın artacağını dile getiren Arslan Group of Companies direktörü Ali Arslan, İskele bölgesinde yaşayan yerli ve yabancı vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılandığını belirtti. ektörun çok büyük bir pazar olduğuna vurgu yapan Arslan, mevcut ekonomik şartlarda mal sahibi olmanın imkânsız hale geldiğini ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’ti devletinin ve halkının bu fırsatı avantaja çevirmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Kripto para avantajlarından bahseden Arslan uluslar arası, kişiler arası ticaret ve ödeme sistemi olarak kullanılan kripto para konusunda güvenin ve güvenliğin en üst seviyede olduğu belirtti. Avantajları kadar dezavantajlarında olduğu belirten Arslan, dolandırma riskinin yüksek olduğuna da dikkat çekti. Arslan, yatırım yapacak kişileri uluslararası şirketler ve yerli firmalar aracılığıyla yatırım yapmaya davet etti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104