banner6

İşlemlerin kooperatifçiliğe uygun yapılıp yapılmadığı inceleniyor

banner37

Beşparmak Dağları’nın eteğinde bulunan ve 105 dubleks konutlu site yapılması için Güven Yapı Kooperatif’e devredilen arazi konusuyla ilgili Kooperatif Şirketler Mukayyitliği de devrede…

İşlemlerin kooperatifçiliğe uygun yapılıp yapılmadığı inceleniyor
banner8

“RAPOR HAZIRLANACAK”… Kooperatif Şirketler Mukayyidi Kemal Deniz Dana, Kooperatif Şirketler Mukayyitliği olarak kendilerinin de bu arazi konusunda bir çalışma başlattıklarını söyledi ve konuyu kooperatifçilik açısından ele alacaklarını belirtti. Kemal Deniz Dana, “Araziyi kiralayan kurum Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi’dir. Biz de kooperatifçilik açısından inceliyoruz. İncelemeler bittiğinde rapor hazırlanacak” dedi.

Ceren ÖZBİL


Beşparmak Dağları’nın eteğinde bulunan ve 105 dubleks konutlu site yapılması için Güven Yapı Kooperatif’e devredilen arazi konusuyla ilgili Kooperatif Şirketler Mukayyitliği de çalışma başlattı.


Bu doğrultuda, buradaki işlemlerin kooperatifçilik adına doğru yapılıp yapılmadığı incelenecek ve rapor hazırlanacak.


Konuyla ilgili KIBRIS Gazetesi’ne açıklama yapan Kooperatif Şirketler Mukayyidi Kemal Deniz Dana, Kooperatif Şirketler Mukayyitliği olarak kendilerinin de bir çalışma başlattıklarını söyledi ve konuyu kooperatifçilik açısından ele alacaklarını belirtti.

banner134


Kemal Deniz Dana, “Araziyi kiralayan kurum Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi’dir. Biz de kooperatifçilik açısından inceliyoruz. Burada taraf bir kooperatif olduğu için buradaki işlemlerin kooperatif adına doğru yapılıp yapılmadığını inceliyoruz. Bu konuda biz de bir rapor hazırlayacağız” diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88