İşte Bakanlar Kurulu kararları

banner37

İşte Bakanlar Kurulu kararları
banner90
banner99

Bakanlar Kurulu Başbakan Ersan Saner Başkanlığı’nda toplandı.

Toplantıda, Covid-19 vaka sayılarındaki artış nedeniyle bazı kararlar alındı. Alınan kararları Başbakan Saner açıkladı.

banner134
İşte alınan kararlar;

– Yarın 23.59’dan itibaren kısmi sokağa çıkma yasağı uygulanacak. 25 Ocak’a kadar 22:00-05:00 saatleri arasında sokağa çıkmak yasak olacak.

– Okullar 22 Ocak’a kadar kapalı kalacak. Okulların 22 Ocak’ta açılıp açılmaması üst kurul tarafından değerlendirilecek.

– Kamu çalışanalarına Ocak, Şubat ve Mart aylarında hayat pahalılığı uygulanmayacak. Çalışanların hakkı saklı kalmak koşulu ile kaynak ile reel sektör desteklenecek.
  

YORUM EKLE
YORUMLAR
LATİF KORK
LATİF KORK - 1 ay Önce

Bu işin tek çözümü rum kapılarını kapatmak Türkiye den gelen zaten kontrol altında hiç bir sorun çıkmaz varsın o yana gidenler bu dönemde biraz azcık kazansın bütün ülkeyi kapatmadan sa rum a giden 50 60 kişi gitmesin biz nasıl kanaat ediyorsak onlar da etsinler

Semra
Semra - 2 ay Önce

Ee bu kadar dunden beridir bunlari konustunuz ee bunlar bilinen konular ????????????

GULDEM TAMAVCI
GULDEM TAMAVCI - 2 ay Önce

Benim yorumum bu şekilde olacaktır heryer 1 hafta veya 10 gün geneln kapatma olsa ve herkesi aşılama yapılsa evet devletin bütçesi buna yetmez her asi başına yarısını devler yarısını kişiler karşılaşa olmazmı vatandaşsa incitmeyecek bir şekilde dileriz ki bu salgın biranönce bitmesi ve normal hayata dönmemiz ????

SIRADAKİ HABER

banner75