banner6

İtfaiye Müdürlüğü, 5 yangına ve 19 özel olaya müdahale etti

banner37

İtfaiye Müdürlüğü tarafından açıklanan haftalık itfaiye raporuna göre geçtiğimiz hafta 5 yangın ve 19 özel olayın yaşandığını belirtirken, yangınlar sonucu yaklaşık 340 bin 500 TL zarar meydana geldi.

İtfaiye Müdürlüğü, 5 yangına ve 19 özel olaya müdahale etti
banner99

Polis Basın Subaylığı, İtfaiye Müdürlüğü’nün 2-8 Ocak tarihlerini kapsayan süre içerisinde 5 yangına ve 19 özel olaya müdahale ettiğini bildirdi.

Yangınların muhtemel sebepleri; elektrik kaynaklı kısa devreler, araçlardan sızan akaryakıtın sıcak aksamlara temas edip tutuşması, çalışır durumda yatak üzerinde unutulan fön makinesinin aşırı ısınıp şilteyi tutuşturması ve mangal yakmak için benzin döküldüğü sırada benzin bidonunun alevlenmesi olarak açıklandı.

ŞÖMİNEDE SIKIŞAN VE AĞAÇTA MAHSUR KALAN KEDİLERİ İTFAİYE KURTARDI

İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği hususi servis olayları arasında ise; ağaç üzerinde mahsur kalan ve şömine bacasında sıkışan kedilerin kurtarılması, trafik kazası sonucu yola dökülen yağ üzerine toprak atılarak yol güvenliğinin sağlanması ve hayatını kaybeden şahısların adli soruşturma maksatlı devlet hastanesi morguna sevk edilmesi bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104