İTİRAF ETTİ: Defalarca tecavüz etmiş...

banner37

İTİRAF ETTİ: Defalarca tecavüz etmiş...
banner90
banner8

Kumyalı'da 16 yaşından küçük kız çocuğuna cinsel tecavüz,alıkoyma ve cinsel istismar suçlarını işleyen zanlı T.A bugün İskele Kaza Mahkemesi'nde yargıç huzuruna çıkarıldı.

banner134
Zanlı T.A Nisan 2020 ile Eylül 2020 tarihleri arasında Kumyalı ile Mehmetçik köyleri arasındaki ovalık alanda, araç içerisinde Kumyalı köyünde, müşteki , İ.D.16 yaşından küçük kızı kandırarak birçok kez cinsel ilişkiye girdi. İ.D.nin 16 yaşından küçük kız çocuğu olması sebebiyle, T.A’ın cinsel tecavüz,alıkoyma ve cinsel istismar suçlarını işlediği belirtildi.

 Zanlı polis tarafından göz altına alındı. Göz altında ifadesi alınan zanlı T.A mesele ile ilgili olarak gönüllü ifade verip suçunu itiraf etti ve İskele Kaza Mahkemesine sevk edilerek bu sabah yargıç huzuruna çıkarıldı.

Mesele ile ilgili olarak alınacak olan ifade ve emarelerin olduğu gibi zanlının vermiş olduğu gönüllü ifadenin teyit ve tezkibi yapılacağından dolayı zanlının 3 gün daha poliste tutuklu kalması yönünde talep etti. Yargıç Tutku Cantaş zanlının poliste 3 gün tutuklu kalmasına emir verdi. Zanlı Pazar günü Gazimağusa’da tekrardan mahkemeye çıkarılacak. (MHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
MELİN ÖNDER
MELİN ÖNDER - 1 hafta Önce

TACAVÜZ EDEN KİŞİNİN İSMİNİ NEDEDN SAKALARSINIZ AMA HENÜZ SUÇ BELLİ OLMAYAN KİŞİLERİN İSMİNİ VERİSİNİZ.

YARIM DELİ
YARIM DELİ - 1 hafta Önce

YAZSANIZA ADINI BUNUN

Metin Oktay
Metin Oktay - 1 hafta Önce

Birde siz çıktınız Ada'da .Mahvettiniz Kıbrısı

Zeynep Acikgöz
Zeynep Acikgöz - 1 hafta Önce

En az 20 -25 yıl yatsin hapishanede, Belkide başka çocuklara da zarar vermiştir

Erhan celik
Erhan celik - 1 hafta Önce

Allah kahri perisan eylesin, senin neyini savunacaklar

Sıbel
Sıbel - 1 hafta Önce

Omur boyu hapıs.

Yasa
Yasa - 1 hafta Önce

Asalım gitsin

Mahmut Halitoğulları
Mahmut Halitoğulları - 1 hafta Önce

Hayırlı akşamlar ben bir baba olarak suyla düşünüyorum bu tip pislikleri halkın önüne atsınlar o zaman göreceğiz bey munasebetsizler kalırmı yada bana tesilm etsinler o görsün annnnnnnn damını bunu da yazmadurumundayim ınsanlar bilsin iyi akşamlar


banner140
SIRADAKİ HABER

banner75