banner6

İzcan: Gezici'nin anketi algı oyunu

banner37

Birleşik Kıbrıs Partisi (BKP) Genel Başkanı İzzet İzcan “Gezici Araştırma şirketinin seçim süreci başlamadan sonuçları belirleme operasyonlarına başladığını, yapılanın algı oyunundan başka bir şey olmadığını” kaydetti.

İzcan: Gezici'nin anketi algı oyunu
banner151

“Ödemeler nakit”

Gezici araştırma şirketinin bu anketleri kimin adına yaptığı, ücretini kimden ve ne kadar aldığının açıklanmasını talep eden İzcan, tanesinin en az 100 bin TL’ye mal olduğu ve 4 kez daha yapılacağı açıklanan anketlerin finansörlerinin kamuoyuna açıklanmasının şart olduğunu savunarak, Gezici’nin devlete ne kadar vergi verdiğini sordu. 

“Biz bu manipülasyonlara alışığız”

“Biz bu manipülasyonlara alışığız” ifadelerini kullanan İzcan, son seçimde de BKP yüzde 0.6  oy alacak gösterilirken bunun 5 katı oy aldıklarını belirterek “Emin olun ki 7 Ocak seçimlerinde de bunun tekrarı yaşanacaktır” dedi.

“Çaba KKTC’deki vurgun ve sömürü düzenin devam ettirilmesidir”

Bu algı operasyonlarının gerisinde kimlerin olduğunun pek yakında daha net görüleceğini savunan İzcan, “Bütün çaba KKTC’deki bu vurgun ve sömürü düzeninin ufak tefek değişikliklere devam ettirilmesidir” ifadelerine yer verdi.

“BKP en geniş ittifakı sağlayıp TKP-Yeni Güçler ve çözüm yanlısı sendika ve Sivil Toplum örgütleriyle kararlı bir şekilde emek, barış ve özgürlük mücadelesine devam edecektir” diyen İzcan, “Partimize karşı kurulan tezgâhları bozacak güçteyiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2017, 16:26
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104