banner6

Jet-Ski dehşet saçtı

banner37

Gazimağusa’da Glapsides Plajı’nda 16 yaşındaki gencin kullanımındaki jet ski denizde yüzen 2 kişiye çarptı

Jet-Ski dehşet saçtı
banner8

Ahmet İLKTAÇ

banner134

Gazimağusa’nın en kalabalık plajı olan Glapsides’de dün öğle 16 yaşındaki U.N.B.A kullanımındaki jet-ski denizde yüzen 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Beyza Altunel ve 21 yaşındaki Hasan Cem Yakut’a çarparak yaralanmalarına neden oldu.

Başlarına aldıkları darbe sonucu kafa travması geçiren her iki genç ambulansla Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldılar.

Yaralanan gençler, daha sonra Yakın Doğu Hastanesi’ne kaldırıldılar. Altunel ve Yakut’un genel durumlarının iyi olduğu öğrenildi. İddialara göre Jet-Ski’yi 16 yaşındaki gencin 18 yaşından büyük kuzeninin kiraladığı, 16 yaşındaki gencin bir süre kuzeninin arkasından Jet-Ski ile seyahat ettikten sonra Jet-Ski’yi alarak kullanmaya başladığı ve hemen ardından da üzücü kazanın meydana geldiği öğrenildi.

Öte yandan konuyla ilgili Polis Basın Subaylığı’ndan “İhmalkârane Eylemde Bulunmak” başlığıyla yapılan açıklamada 10 Ağustos 2017 tarihinde saat 15.30 sıralarında Gazimağusa’da Glapsides Plajı’nda deniz içerisinde

U.N.B.A (16) yönetimindeki jet-ski deniz aracını ihtiyatsız ve ihmalkar bir şekilde kullandığı sırada denizde yüzmekte olan Beyza Altuner ve Hasan Can Yakut’a çarpması sonucu yaralanmalarına neden olduğu belirtildi.

Yapılan açıklamada, adı edilenlerin Yakın Doğu Hastanesi’nde müşahede altında tutuldukları, U.N.B.A hakkında ise yasal işlem başlatıldığı ve soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2017, 07:52
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104