banner6

Kaburga kemikleri kırılan Güllüoğlu hastaneden çıktı

banner37

Husumetli olduğu Sedat Sami Güllüoğlu ile kavga ederek ciddi şekilde yaralanmasına neden olan Y.C. tutuksuz yargılanacak

Kaburga kemikleri kırılan Güllüoğlu hastaneden çıktı
banner8

Emine UYSAL ÇALUDA
Çukurova’da aralarında bulunan husumet nedeniyle Sedat Sami Güllüoğlu ile kavga ederek, Güllüoğlu’nun kaburga kemiklerinin kırılıp ciğerlerine batmasına neden olan Y.C.’nin aleyhindeki soruşturma tamamlandı ve zanlı dün teminata bağlanarak serbest bırakıldı.

Polis, kavga nedeniyle tutuklanan ancak yerleştirildiği polis hücresinde fenalaştıktan sonra kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alınan Güllüoğlu’nun kendi isteği ile hastaneden taburcu edildiğini belirtti.

“Vahim zarar” suçlamasıyla tutuklanan zanlı Y.C. dün mahkemeye çıkarıldı.

banner134

Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde Yargıç Mine Ozankaya’nın huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına Savcı Volkan Kayabaş, tanık olarak Demirhan Polis Karakolu’nda görev yapan polis memuru Ozan Kuşak’ı dinletti.

Mahkemede yeminli şahadet veren Kuşak, zanlı Y.C.’nin 18.09.2021 tarihinde saat 19.00 raddelerinde Çukurova’da kullanımında bulunan GS 931 plakalı aracının içerisinde kanunsuz olarak bulundurduğu 80 cm ebadındaki ahşap sopayı alıp aralarında bulunan husumet nedeniyle Sedat Sami Güllüoğlu’nun vücudunun muhtelif yerlerine vurup, sağ kaburgasının üçünü kırarak vahim bedensel zarara uğrattığına vurgu yaptı.
Polis memuru Ozan Kuşak, Sedat Sami Güllüoğlu’nun Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavi görürken, kendi isteğiyle hastaneden ayrıldığını mahkemeye aktardı.
Kuşak, tahkikatın tamamlandığını belirterek, zanlının mahkemenin uygun göreceği teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Mine Ozankaya, zanlının yargılanıncaya değin yurtdışına çıkışını yasaklayarak, seyahat belgelerini polise teslim etmesi, 10 bin TL nakdi teminat yatırması, KKTC vatandaşı bir kefilin 100 bin TL değerinde kefalet senedi imzalaması ve haftada bir gün polise ispat-ı vücutta bulunması koşullarına bağlı olarak tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104