Kalkınma Bankası müşterilerden PCR testi istiyor 

banner37

Kalkınma Bankası müşterilerden PCR testi istiyor 
banner8

Kalkınma Bankası Müdürlüğü, müşterilerden 48 saat öncesinde yapılmış negatif PCR test sonuçlarını ibraz etmelerini gerektiğini açıkladı.  

Kalkınma Bankası Müdürlüğü, negatif PCR test sonuçlarını ibraz etmeyen yatırımcıların bankaya kabul edilmeyeceğini de kaydetti. 

Kalkınma Bankası Genel Müdürü İnanç Babaliki tarafından yapılan açıklamada, “Ülkemizdeki Koronavirüs pozitif vakalarındaki aşırı artışa bağlı olarak Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesinin kararlarının güncellenmesi nedeniyle KKTC Kalkınma Bankası Genel Müdürlüğü olarak birtakım tedbirleri genişletme kararı almıştır. Bu tedbirler ışığında bankamıza gelecek olan yatırımcılarımızdan 48 saat öncesinde yapılmış negatif PCR test sonuçlarını ibraz etmeleri gerekmektedir. Negatif PCR test sonuçlarını ibraz etmeyen yatırımcılarımızı bankamıza kabul edemeyeceğimizi bu süreç içerisinde üzülerek bildirmek durumundayız” denildi. 

Açıklamada, yatırımcıların bankadan randevu almak için info@kktckb.org adresi ile 2288440’dan dahili 1115 ve 1116 numaralarından başvuruda bulunabilecekleri de belirtildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75