Kan, doku ve DNA örnekleri alındı

banner37

Çayırova’daki evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan 18 yaşındaki Veysel Coşkun’a ait tişört, cep telefonu ve ayakkabının bulunduğu bölgede kıyıya vuran cesedin kimlik tespiti için DNA testi sonuçları bekleniyor

banner87
Kan, doku ve DNA örnekleri alındı
banner90
banner99

Çayırova’daki evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan 18 yaşındaki Veysel Coşkun’a ait tişört, cep telefonu ve ayakkabının bulunduğu bölgede kıyıya vuran cesedin kimlik tespiti için çalışmalar sürüyor.

Cesedin kimlik tespitinin yapılabilmesi için alınan DNA örnekleri üzerinden yapılacak testten çıkacak sonuç bekleniyor.

Polis, önceki gün sahilde bulunan cesedin 18-20 yaşlarında bir erkek olduğu, 4 - 5 günlük ölü olabileceği ve ölüm sebebinin suda boğulma olduğunun tespit edildiğini açıkladı.

Kesin ölüm sebebi ve kimliği araştırılıyor

Polis Basın Subaylığı açıklamasında, önceki gün Kaplıca- Mersinlik arasında bulunan ceset üzerindeki otopsinin bugün Adlı Tıp Uzmanı tarafından yapıldığını belirtilerek, şunlar duyuruldu:

Otopsi sonucu, cesedin 18-20 yaşlarında erkek bir şahsa ait olduğu, 4 - 5 günlük ölü olabileceği ve ölüm sebebinin canlı suda boğulma sonucu olduğu tespit edilmiştir. Kişinin kesin ölüm sebebinin tespiti için kan ve doku örnekleri, kimlik tespiti için ise DNA örnekleri alındı. Kesin ölüm sebebi ve kimlik tespiti yapılacak tetkiklerin ardından belirlenecek.”

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2018, 08:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75