Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bağış

banner37

Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bağış
banner90
banner8

Scarpe Shoes 259 çift etiketli ayakkabıyı Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bağışladı.

banner134
Dernek Başkanı Raziye Kocaismail, etiketli ürünlerin derneğin Ortaköy’de bulunan ikinci el satış dükkanında, uygun fiyata satışa sunulacağını kaydetti.

Kocaismail, dükkanın ihtiyaç sahibi vatandaşların alışveriş yapabilmesi için hafta içi her gün 08.00- 14.00 saatleri arasında açık olduğunu belirtti.

Kocaismail, “Öncelikle; bize bu desteği veren Scarpe Shoes Direktörleri Ayşen -  Ömür Gardiyanoğlu’na teşekkürlerimi hastalar adına iletmek isterim. Derneğimize ilaç gibi gelen bu yardım, bizleri çok mutlu kılmıştır.  Bağış olarak gelen bu etiketli ürünleri, ihtiyaç sahibi vatandaşımız Ortaköy’de bulunan 2. el satış dükkanımızdan uygun fiyata satın alabilecektir. Elde edilecek gelir Covid 19 süreci nedeniyle zorlu günler geçiren derneğimizin ayakta kalma mücadelesinde büyük destek olacaktır. Ayşen- Ömür Gardiyanoğlu’nu çiftini duyarlılıklarından ötürü kutlar, kendilerine ve ailelerine sağlık bereketinde bir hayat dilerim” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Meral Bodur
Meral Bodur - 3 hafta Önce

Ben kanser hastasıyım bir oglum var eşim alkol bagımlısı bizi üç ay önce terk edip gitti evim kira ev sahibim evden cıkarıyor tedavilerim yarım kaldı cok zor durumdayım yardım edın yalvarırım Allah rısası ıcın el uzatın

banner140
SIRADAKİ HABER

banner75