“Kanserle Savaş İçin Afiş ve Slogan Yarışması” sonuçlandı

“Kanserle Savaş İçin Afiş ve Slogan Yarışması” sonuçlandı
  • 27 Mart 2018, Salı 11:34

 “Kanserle Savaş İçin Afiş Ve Slogan Yarışması” dün sonuçlandı. 
Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’nın, 4 ana hedefi içerisinde yer alan ve özellikle genç nesillerin kanser konusunda eğitimini sağlamak ve farkındalığı artırmak amacıyla geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl üçüncü kez Commercial Insurance Sponsorluğu’nda 17.si gerçekleşen yarışmanın ödül töreni Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) 12 Nisan tarihinde saat 14:30’da gerçekleştirilecek.
Vakıftan yapılan açıklamaya göre, yarışmaya 32 okuldan 1381 eser katıldı. 
1. Sigara ve Kanser, 2. Beslenme ve Kanser, 3.Çevre ve Kanser, 4. Spor ve Kanser olarak belirlenen konu başlıklarında sunulan eserleri; Emel Samioğlu - Emekli Resim Öğretmeni , İnci Kansu – Emekli Resim Öğretmeni, Hüseyin Billur – Grafiker, Bedia Kale – Kültür Dairesi İkinci Derece Güzel Sanatlar Görevlisi, Görel Korol Sönmezer –Posta Dairesi Müdürlüğü Grafiker – Desinatör ve Gediz İnan – Vakıf Mütevelli Heyeti Üyesi değerlendirdi.
Dereceye girmeye hak kazananlar şöyle;
“Yarışmada Anasınıf Kategorisi:
1-Heran Paşa – Yakın Doğu Anaokulu, 2-Yavuz Kerem Kasımoğlu–Yakın Doğu Anaokulu, 3-Nilda Değirmencioğlu– Yakın Doğu Anaokulu, 4-Sude Kırmızı – Yakın Doğu Anaokulu 
Anasınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
Sophia Kayra Greaves– Yakın Doğu Anaokulu, Ada Türker – Yakın Doğu Anaokulu, Lavin Akpolat – Yakın Doğu Anaokulu, Sevim Meri Erkmen– Yakın Doğu Anaokulu
İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi:
1-Uğur Pırnaz – Gönyeli İlkokulu, 2-Ata Samioğlu – Yakın Doğu İlkokulu, 3-Sayra Özlemler –Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu 
İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
Suna Çiçek – Kıbrıs Final Okulları, Demir Deryalı–Yakın Doğu İlkokulu, Rüzgar Uçaner – Yakın Doğu İlkokulu, Lal Eledağ– Doğa Akdeniz Doğa İlkokulu, Elif Kaplan – Yakın Doğu İlkokulu, Emre Çelebi - Yakın Doğu İlkokulu
İlkokul 4 – 5. Sınıf Kategorisi:
1- DilaAlpal – Yakın Doğu İlkokulu, 2- Asya Uluca – Yakın Doğu İlkokulu, 3- Emir Mergalimov –  Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu, 3-  Hayriye Aydın - Yakın Doğu İlkokulu
İlkokul 4 – 5. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
Derin Sultan Barut–  TED Kuzey Kıbrıs Koleji ,Osman Özgey– Yakın Doğu İlkokulu,Alp Ratip – Yakın Doğu İlkokulu
Ortaokul Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
Neril Ener – Türk Maarif Koleji, Mustafa Boşnak– Türk Maarif Koleji, Ekim Kelmen – Çanakkale Ortaokulu
Lise Kategorisi:
1-Elif Zeki– Türk Maarif Koleji, 2-Alkın Ahmet Akbaş – Türk Maarif Koleji, 3-Alexandra Pagan – Türk Maarif Koleji
Lise Katagorisi Mansiyon Ödülleri: 
Buse Beysan – Türk Maarif Koleji, Yaren Kaplan– Türk Maarif Koleji, Göktuğ Gardiyanoğlu – Türk Maarif Koleji, Hatice Zenginler – Türk Maarif Koleji 
Özel Kategori:
1-Çağrı Acar – Gazimağusa Meslek Lisesi, 2-Aytan Gökçe –  Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi  3-Kaya Kıraçoğlu – Gazimağusa Meslek Lisesi
Özel Kategori Mansiyon Ödülleri:
Busem Terazili– Gazimağusa Meslek Lisesi, Eral Alasya– Gazimağusa Meslek Lisesi, Öykü Tartar – Gazimağusa Meslek Lisesi
Jüri Özel Ödülü: 
Betül Tok – Gazi Mağusa Özel Eğitim Merkezi , Berna Çil – Gazi Mağusa Özel Eğitim Merkezi .”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık
Pop Up ek