Kapısız, 2 gün daha tutuklu kalacak

banner37

Gürültü yüzünden çıkan tartışmada, Mustafa Bozkurt’u yumruk ve tokatlarla döverek hastanelik eden Osman Kapısız aleyhine yürütülen polis soruşturması sürüyor

Kapısız, 2 gün daha tutuklu kalacak

Gürültü yüzünden çıkan tartışma sonucu Mustafa Bozkurt’u ciddi şekilde darp ederek elmacık kemiğinde çatlaklar ve yüzünde derin kesikler oluşmasına neden olan Osman Kapısız aleyhine yürütülen polis soruşturması devam ediyor.

Meseleyle ilgili tutuklanan Osman Kapısız, dün Gazimağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılarak aleyhine 2 gün daha tutukluluk emri alındı.

Dünkü tutukluluk duruşmasında, Gazimağusa Polis Müdürlüğü Adli Şube Amirliği’nde görev yapan polis memuru Raif Safa, 29 Temmuz 2018 tarihinde, 15 Ağustos Bulvarı üzerinde aralarında gürültü yüzünden çıkan tartışma sonucunda bir araç içerisinde oturan Mustafa Bozkurt’un yüzüne yumruk ve tokat atarak ciddi şekilde darp ettiğini ve vahim bedensel zarara uğrattığını söyledi.

Polis memuru, meseleyle ilgili tahkikatın henüz tamamlayamadığını belirterek mahkemeden zanlı aleyhine ek tutukluluk talep etti.

Yargıç, zanlının 2 gün daha poliste tutuklu kalmasına izin ve emir verdi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER