“Karel Bebek İçin El Ele” kermesi bugün yapılıyor

banner37

Gönüllüler, Karel bebeğe umut olabilmek adına bugün Lord’s Palace Hotel’de stantların ve aktivitelerin yer alacağı festival havasında geçecek

“Karel Bebek İçin El Ele” kermesi bugün yapılıyor
banner99

SMA Tip-1 hastalığı ile boğuşan ve minicik bedeniyle çok büyük bir savaş veren Karel Bebek için, İnci Gözgülü adlı vatandaş Karel bebeğe nefes olabilmek için bugün bir kermes düzenliyor.


“Karel Bebek İçin El Ele” kermesi 14 Temmuz Çarşamba (bugün) Lord’s Palace Hotel’de (Bella Garden) saat 17,00 ile 19,00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

banner134

10 firmanın destek verdiği kermeste alışveriş stantları ve yemek stantlarının yanı sıra çocuklar için aktiviteler olacak. Festival havasında geçecek kermeste Karel bebek için halka destek çağrısı yapıldı.


İnci Gözgülü’nün sosyal medya paylaşımı şu şekilde;


“Kısa bir süre önce Karel bebekle kesişti hayat yolum. Karel minicik bedeniyle çok büyük bir savaş veriyor. Çaresi de var bu savaş verdiği hastalığın! Yaşama tutunma şansı, bizler gibi nefes alabilme şansı, yürüyüp, kendi yemeğini yiyebilme şansı var! Savaşı SMA Tip-1 ile Karel’in. Ben kendimi attım Karel’in yoluna ve dedim ki ne yapabilirim. Arkadaşlarımızla kafa kafaya verdik ve Kermes fikriyle çalışmalara başladık. Bu yolda Karel’in yoluna bir sürü kişi girdi ve hepsi de savaşına destek olmak için yanımızda bizimle beraber gönlünü, emeğini, zamanını koydu. Herkese ne kadar teşekkür etsem azdır. Karel’e nefes olabilmek için Kermes’imize herkesi bekliyoruz...”

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2021, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75