Kaza geliyorum demez

banner37

Alsancak-Karşıyaka arasında meydana gelen trafik kazasında, bir sürücü, önünde seyreden ve sağa dönmeye çalışan bir aracı dikkatsizce geçmeye çalışınca ortalık karıştı

Kaza geliyorum demez
banner90
banner99

Ahmet KARAGÖZLÜ

“HIZ TESPİT KAMERASI İSTİYORUZ”… Alsancak-Karşıyaka arasında, aynı istikamette giden iki aracın çarpıştığı trafik kazasında bir kişi yaralandı. Bölge sakinleri, kazanın yaşandığı yerde defalarca kaza olmasına rağmen yetkililerin gerekli önlemleri almadığını belirterek, “Buraya hız tespit kamerası istiyoruz” dedi

Alsancak-Karşıyaka arasında dün dikkatsizlik sonucunda meydana gelen kazada, bir kişi yaralandı, ortalık karıştı.

Aynı istikamette giden iki aracın çarpıştığı kazayı görenler hayretler içerisinde kaldı.

Bölge sakinleri, kazanın yaşandığı yerde defalarca kaza olmasına rağmen yetkililerin gerekli önlemleri almadığını belirterek, “Buraya hız tespit kamerası istiyoruz” dedi.

banner134
Polis Basın Subaylığı’ndan edinilen bilgiye göre kaza, dün saat 11.30 sıralarında meydana geldi.

İbrahim Çelik (E-21) yönetimindeki RF 508 plakalı van araç, dikkatsiz bir şekilde, önünde seyreden aracın sağından geçmeye çalıştığı sırada, aynı istikamete doğru seyreden ve gidiş istikametine göre yolun sağına dönmeye çalışan Hasan Zengi (E-62) yönetimindeki BD 153 plakalı salon araca çarptı.

Çarpmanın etkisiyle BD 153 plakalı araç, devrilerek tavanı üzerinde durdu.

Kaza sonucu yaralanan 62 yaşındaki Hasan Zengi, Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’nde gördüğü ilk yardım tedavisinin ardından Girne Suat Günsel Hastanesi’ne sevk edilerek müşahede altına alındı. 

Öte yandan KIBRIS’a konuşan bölge sakinleri, Alsancak ile Karşıyaka arasındaki yolda küçük büyük pek çok kazanın meydana geldiğini, hatta birçok kez de ölümlü kazanın yaşandığını söyledi.

Yetkililerin tüm bunlara rağmen gerekli önlemleri almadığını ifade eden bölge sakinleri, bu yola hız tespit kamerası takılmasını istedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75