Kaza yapıp kaçmak moda oldu

banner37

Girne-Alsancak çevre yolunda dün sabahın ilk saatlerinde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı. Kazayı yapan araç sürüsü ise olay yerinden kaçtı

Kaza yapıp kaçmak moda oldu
banner90
banner99

Ülkede trafik kazası yapıp, olay yerinden kaçmak artık moda oldu. Girne-Alsancak ve Girne-Güzelyurt anayollarında dün sabah saatlerinde meydana gelen iki ayrı trafik kazasında da araç sürücüleri olay yerinden kaçtı


NE CESARET… Girne-Güzelyurt anayolunda takla atıp ters dönen aracın sürücüsü, aracın içerisinden çıkıp olay yerinden kaçtı. Girne-Alsancak anayolunda meydana gelen bir başka trafik kazasında ise, araç sürücüsü, yaralanan 5 arkadaşını olay yerinde bırakarak ortadan kayboldu

Ülkede trafik kazası yapıp olay yerinden kaçmak alışkanlığa dönüştü.  Girne-Alsancak ve Girne-Güzelyurt anayollarında dün sabah saatlerinde meydana gelen iki ayrı trafik kazasında da, kazayı yapan araçların sürücüleri olay yerinden kaçtı.


Girne-Güzelyurt anayolunda meydana gelen trafik kazasında, kazayı yapan sürücü takla atıp, ters dönen aracın içinden çıkıp kaçarken, Girne-Alsancak anayolunda meydana gelen kazadaki araç sürücüsü ise yaralanan 5 arkadaşını olay yerinde bırakarak ortadan kayboldu.


Polis kaza yapıp olay yerinden kaçan araç sürücülerini arıyor.

Yaralı 5 arkadaşını bırakıp kaçtı…


Girne-Alsancak çevre yolunda dün sabahın ilk saatlerinde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı. Kazayı yapan araç sürüsü ise olay yerinden kaçtı.

banner134

Kaza, dün saat 01.00’de, Girne-Alsancak çevre yolunda, ZRG 274 plakalı araçla sürücüsünün aşırı sürat yapması ve dikkatsizliği nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetmesi meydana geldi.


 Sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu araç yolun güney kısmından dışarıya çıkıp, önce kaldırıma, ardından da kaldırım dışında bulunan akasya ağacına çarptı.


Kaza sonucu araçta yolcu olarak bulunan 33 yaşındaki Girne’de sakin Sherıff Kabba, 33 yaşındaki Suna Keıta, 30 yaşındaki Ida Fatou Ceesay, 27 yaşındaki ile Muhammed Kalokoh ve 28 yaşındaki Muhammad Kabıa yaralandı. Araç sürücüsü ise kazanın ardından olay yerinden kaçtı. 


Kazada yaralanan Kabba, Keıta, Ceesay ve Kalokoh, Girne Akçiçek Hastanesi’nde gördükleri ilk yardım tedavisinin ardından acil serviste müşahede altına alınırken, kazada yaralanan diğer yolcu Muhammad Kabıa ise Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak muhtelif yerlerindeki kesikler ve kafa travması nedeniyle acil serviste müşahede altına alındı.

Takla atan araçtan çıkıp kaçtı…


Benzer bir olay Girne-Güzelyurt anayolunda meydana gelen kazada da yaşandı. Bu kazada direksiyon hakimiyetini kaybederek kaza yapan yapan sürücü olay yerinden kaçtı.


Polisten edinilen bilgiye göre kaza dün sabah saat 02.00’de meydana geldi. Girne-Güzelyurt yolunda seyreden JC 834 plakalı araç sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek yolunda sağında bulunan toprak sete çarptı ve çarpmanın etkisiyle de araç takla attı. Takla atan araç tavanının üzerinde yani ters dönerek durabildi.


Kazadan sonra olay yerinden kaçan araç sürücüsü henüz tespit edilemedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75