Kaza yerinde düşen parça, kaçan sürücüyü yakalattı

banner37

KKTC ehliyeti olmadan emanet aldığı araçla yola koyulan genç sürücü, sabah saat 03.40’da Velespeed kiralık bisiklet istasyonuna daldı ardından hiçbir şey olmamış gibi olay yerini terk etti

Kaza yerinde düşen parça, kaçan sürücüyü yakalattı
banner90
banner8

Mehmet KARA

Başkent Lefkoşa’da, dün sabahın erken saatlerinde emanet aldığı aracın kontrolünü kaybeden 20 yaşındaki sürücü, Velespeed kiralık bisiklet istasyonuna çarptı. İstasyon, büyük çapta hasar gördü.

Hiçbir şey olmamış gibi olay yerini terk edip aracını kaza mahallinden yaklaşık 400 metre uzağa park eden sürücü, fazla kaçamadı.

Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nde görevli Trafik Tahkikat Amiri ve ekibi, kazadan yaklaşık bir saat sonra önce aracı ardından da sürücüyü tespit etti.

İstasyon büyük çapta hasar gördü

banner134
Edinilen bilgilere göre kaza, dün sabah saat 03.40’da Atatürk Caddesi üzerinde meydana geldi.

20 yaşındaki sürücü Emre Harnuboğlu, Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) önlerine geldiğinde aracın kontrolünü kaybetti. Kaldırıma vurduktan sonra kontrolsüzce savrulan araç, Velespeed kiralık bisiklet istasyonuna çarptı.

Sürücü, kazadan sonra arkasına bile bakmadan olay yerini terk etti.

İhbar üzerine olay yerine giden Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nde görevli Trafik Tahkikat Şubesi ekibi, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Olay yerindeki kazalı aracın parçalarından yola çıkan Trafik Tahkikat Amiri ve ekibi, kazadan bir saat sonra konu aracı yaklaşık 400 metre mesafedeki Mehmet Münir Mustafa Sokak’ta park halinde buldu.

Trafik Tahkikat Amiri ve ekibi, öğlen saatlerinde de sürücü Emre Harnuboğlu’nu tespit etti. Sürücünün KKTC ehliyetinin olmadığı ortaya çıktı.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 08:15
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75