banner6

Kediyi çıkarmak kolay olmadı!

banner37

Metropol Yolu olarak bilinen caddedeki bir mağaza çalışanlarının bakımını üstlendiği yavru kedi, duvar sütununa sıkışınca herkesi seferber etti.

Kediyi çıkarmak kolay olmadı!
banner8

Emine UYSAL

Taşkınköy’de Metropol Yolu olarak bilinen caddede, Van tipi bir aracın motor bölümünden düşen ve bölgedeki bir mağazanın çalışanlarının bakımını üstlendiği yavru kedi, boş bir işyerinin sütununa girip, çıkamayınca herkesi seferber etti.

banner134

Kedi yavrusunun Van tipi bir araçtan caddeye düştüğünü ve fark ettikleri anda onu araçlar tarafından ezilmeden kurtarıp, bakmaya başladıklarını anlatan mağaza çalışanları, yavru kedinin dün sütunun içine girip çıkamadığını fark ettiklerini ve itfaiyeden yardım istediklerini anlattı.

Kısa sürede olay mahalline giden itfaiye ekibi, sütunun taşlarını kediciğin çıkabileceği şekilde söktü. Mağaza çalışanları, itfaiye ekibiyle birlikte açılan bölüme salam koyup uzun süre bekledi.

Kedi, uzun çabalar sonucu sütundan çıkarıldı ve herkes rahat bir nefes aldı. Yavru kediyi mağaza çalışanlarından Bircan Özçiçek, sahiplenerek, evinde bakıma alacağını açıkladı.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2017, 09:12
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104