Kemal Dürüst verdiği sözü tutmadı

banner37

Doğancılılar, 15 Kasım’da tamamlanacağı belirtilen ancak yapımı halen devam eden Güzelyurt-Lefke çift şeritli yolunun bir an önce tamamlanması için eylem yaptı

Kemal Dürüst verdiği sözü tutmadı
banner99

Güren TİLKİ

Doğancılılar dün eylem yaparak, yapımı 15 Kasım 2016’da biteceği açıklanan, ancak henüz tamamlanmayan Güzelyurt- Lefke çift şerit yolunun bir an önce tamamlanmasını talep etti.

banner134
Yol çalışmalarındaki aksaklıkların yarattığı tehlikelere de dikkati çeken Doğancı’da sakin bir grup vatandaş, çift şerit yol çalışmalarının köye bağlanan ve çember yapılması planlanan noktasında eylem düzenledi.

Eylemde köylüler adına konuşan Ali Üncü, yapım aşamasındaki Güzelyurt- Lefke çift şerit yolunun özellikle köye bağlanan çember yapılacak noktasındaki aksaklıklara vurgu yaparak, bölgede gerekli tedbirlerin alınmamış olması, ışıklandırma ve ikaz levhalarının bulunmaması nedeniyle büyük tehlikelere yol açtığını söyledi.

Üncü, söz konusu yolun henüz bitmemiş olmasına rağmen kullanıldığına işaret ederek, bu yolun henüz sağlıklı bir trafik akışına uygun olmadığını kaydetti.

Bölgedeki birçok yolda yetersiz bakım ve eksik yol düzenlemeleri olduğuna da dikkati çeken Üncü, gerekli tedbirlerin alınmaması halinde daha büyük ve organize eylemler düzenleyeceklerini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2016, 08:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75