banner6

Kemal Kılıçdaroğlu, KKTC'de: Yavru vatanın çığlığına sessiz kalınmayacak

banner37

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile KKTC'ye geldiklerini sosyal medya hesabında duyurdu. Kılıçdaroğlu, "Yavru vatanımızın evlatları, Adıyaman İsias Hotel’de cinayete kurban gittiler, yavru vatanın çığlığına sessiz kalınmayacak" paylaşımını yaptı.

Kemal Kılıçdaroğlu, KKTC'de: Yavru vatanın çığlığına sessiz kalınmayacak
banner90
banner99

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile KKTC'de temaslarda bulunmak üzere bugün ülkeye geldi.

Kemal Kılıçdaroğlu, "Yavru vatanımızın evlatları, Adıyaman İsias Hotel’de cinayete kurban gittiler, yavru vatanın çığlığına sessiz kalınmayacak" paylaşımını yaptı. 

Kılıçdaroğlu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Yavru vatanımızın evlatları, Adıyaman İsias Hotel’de cinayete kurban gittiler. Ailelerle görüşmek üzere, Selvi Hanım ile az önce KKTC’ye geldik. Yavru vatanın çığlığına sessiz kalınmayacak. Selvi Hanım ve benim için, hayatımızın en zor günlerinden biri bugün olacak." ifadesini kullandı.

NE OLMUŞTU?

6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki deprem 11 ilde yıkıma neden oldu. Adıyaman’daki depremde yıkılan Isias Otel'e uygulama eğitimine giden 30 rehber ve spor müsabakaları için Kuzey Kıbrıs’tan gelen kafileden 26’sı çocuk yaştaki 35 kişi hayatını kaybetmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104