banner6

Kemal Saraçoğlu Vakfı'ndan BASIN-SEN'e teşekkür plaketi

banner37

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı, BASIN-SEN’e vakıfa yaptığı destekten dolayı plaket takdim ederek, teşekkürlerini sundu

Kemal Saraçoğlu Vakfı'ndan BASIN-SEN'e teşekkür plaketi
banner90
banner99

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı, Basın-Sen Yönetim Kurulu’na aldığı karar doğrultusunda üyelerine yeni yılda verilmek üzere vakfın özel olarak tasarladığı not defterlerinden satın alarak gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı, Basın-Sen’e göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı plaket takdim etti. 

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı kurulduğu günden itibaren kanserle mücadele eden çocuk ve ailelerine yardım eli uzatabilmek adına faaliyetlerini sürdüren bir vakıf olması yanında maddi-manevi tüm faaliyetlerini halktan gelen bağışlarla sürdürüyor.

Yeni bir yıla sayılı günler kala vakıf, bu yıl destek amaçlı Digiturk Kıbrıs Distribütörü Digitech İletişim sponsorluğunda tasarımlarını Sanatçı Rukiye Ulusan’ın gönüllü olarak yaptığı not defterlerini bağış severler ile buluşturma kararı aldı.

BASIN-SEN Yönetim Kurulu farkındalık yaratmak adına Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’nın satışa sunduğu not defterlerinden satın alarak destek oldu.

Geçtiğimiz hafta 250 adet not defteri satın alan BASIN-SEN’e, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı tarafından desteğinden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi. Plaketi BASIN-SEN Yönetim Kurulu adına sendika koordinatörü Evrim Kamalı aldı. Vakıf Koordinatörü Övgü İnce verdiği demeçte; BASIN-SEN’in yapmış olduğu bu bağışın üye çocuk ve aileleri için çok değerli olduğunu ve bu tür bağışların Kemal Saraçoğlu Vakfı’nın faaliyetlerini sürdürülebilir kıldığını dile getirerek, teşekkürlerini sundu.  

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2017, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104