banner6

Kemaler group ve Mango'dan cocuklara yaz hediyesi

banner37

Kemaler group ve Mango'dan cocuklara yaz hediyesi
banner151 banner143

Ali ÇATAL

  KIBRIS Medya Grubu tarafından kendileri için hazırlanan ve H. Kemaler Trading LTD. Mango tarafından bağışlanan ‘Nadirlerin Hafıza Oyunu’ isimli hafıza geliştirici oyunları, kurumu temsilen Orhan İsmailoğlu’nun elinden alan öğrenciler, ziyaretlerinde yanlarında olamayan arkadaşları için hediye almayı da ihmal etmedi.  

Girne Mavi Ufuklar Dershanesi ve Eğitim Merkezi öğrenci ve öğretmenlerinden oluşan bir heyet, dün KIBRIS Medya Grubu’nu ziyaret ederek, KIBRIS Gazetesi, KIBRIS TV ve KIBRIS FM’i gezdi, haber ve programların hazırlanışını yerinde görme fırsatını yakaladı.

   Dershanenin, yaz okulu kapsamında eğitim alan öğrencileri için haftada iki gün ders dışında olmak üzere düzenlediği aktivite ve geziler kapsamında KIBRIS Medya Grubu’nu ziyaret ettikleri bilgisini veren merkez çalışanları, KIBRIS Medya Grubu’nun kendilerine gösterdiği ilgiden son derece memnun kaldıklarını belirtti.

   Kıbrıs Türk basınının ‘amiral gemileri’ KIBRIS Gazetesi, KIBRIS FM ve KIBRIS TV’nin yanı sıra kurumun matbaasını da gezen öğrenciler, en yoğun ilgiyi ise KIBRIS Gazetesi’nin eski sayılarından kesitlerin yer aldığı görsellere yöneltti.

   Öğrenciler, KIBRIS TV stüdyo ve rejisinin çalışma prensipleri hakkında da bilgi alırken; gruptaki öğrencilerden bir kısmının, KIBRIS Gazetesi Haber Merkezi’nde geçirdikleri zamanda ‘evlerine gelen KIBRIS Gazetesi’ni mutlaka okuduklarını’ ve ‘gazeteci olmak istediklerini’ söylemeleri ise dikkatlerden kaçmadı.

   Söz konusu ziyaret, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2022, 15:28
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104