Kemikleri kırık, sakıncalı!

banner37

Ercan-İskele anayolunda meydana gelen dehşet verici trafik kazasının dikkatsiz, süratli ve kusurlu sürücüsü Ramazan Tomruk, doktoru onay vermediği gerekçesiyle mahkemeye çıkarılamadı

banner87
Kemikleri kırık, sakıncalı!
banner90
banner99

Sedef BOŞNAK

Ülkeyi yasa boğan, Ercan-İskele anayolunda önceki gün meydana gelen dehşet verici kazanın dikkatsiz, süratli ve kusurlu sürücüsü, 57 yaşındaki Ramazan Tomruk mahkemeye çıkarılamadı.

Hansoy Petrol karşısında, kullanımındaki çakıl yüklü tonlarca ağırlıktaki kamyonla, kendisiyle ayni istikamette seyredip dönüşe geçmek için yavaşlayan araca çarpmamak için ani fren yapıp karşı şeride savrulduğu esnada, karşı şeritten gelen aracı altına alıp, çiğneyen ve içerisindeki iki kişinin ölümüne neden olan Ramazan Tomruk, işlediği suçlardan ileride yargılanacak.

Polis gözetiminde Gazimağusa Devlet Hastanesi’nin Cerrahi Servisi’nde müşahede altında tutulan ve kaza sonucu yara alıp 5 kaburga kemiği kırılan kamyon sürücüsü Ramazan Tomruk, doktorun, “Yerinden kalkabilir” onayından hemen sonra mahkemeye çıkarılıp teminata bağlanacak.

Ramazan Tomruk’un aleyhindeki davalardan ileride yargılanmak üzere hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderilmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 08:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108