Kendisinden yemek isteyen ev arkadaşını bıçakladı

banner37

Lefkoşa’da iki ev arkadaşı arasında çıkan tartışma, yaralanmayla sonuçlandı. Arkadaşını bıçakla yaralayan zanlı V.A.O., tutuklandı

Kendisinden yemek isteyen ev arkadaşını bıçakladı
banner8

BIÇAĞI OMZUNA SAPLADILefkoşa’da önceki gece zanlı V.A.O. ile ev arkadaşı A.N.O. arasında tartışma çıktı. A.N.O’nun, zanlı V.A.O.’dan yemek istemesi üzerine çıkan tartışma büyüdü ve zanlı, bıçakla ev arkadaşını omzundan yaraladı. Mahkemeye çıkarılan zanlı hakkında 3 gün tutukluluk emri verildi.

Ahmet UÇAR

Lefkoşa’da önceki gece kendisinden yemek istediği gerekçesiyle çıkan tartışmada ev arkadaşını bıçakla yaralayan zanlı V.A.O., dün mahkeme huzuruna çıkarıldı ve hakkında 3 gün tutukluluk emri alındı.


Polis, soruşturmanın henüz yeni başladığına, zanlıdan ifade alınamadığına, çevre tanıklarının ve zanlının ikamet durumunun da araştırılacağına dikkat çekti.


Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü tutukluluk duruşmasında yeminli şahadet veren polis memuru Havva Yorgancı, meseleyle ilgili olguları aktardı.


Yorgancı, 22 Temmuz 2021 tarihinde, saat 23.20 raddelerinde Lefkoşa’da yer alan ikametgah içerisinde zanlı V.A.O. ile ev arkadaşı A.N.O. arasında, kendisinden yemek istediği gerekçesiyle tartışma yaşandığını belirterek, zanlının daha sonra mutfaktan aldığı ağız uzunluğu 10 buçuk santimetre, toplam uzunluğu ise 24 santimetre olan kahverengi- gümüş renk bıçağı arkadaşının sağ omzuna bir kere sapladığını kaydetti.


Darbe sonucu müştekinin kolunda 1 santimetrelik kesi oluştuğunu dile getiren Yorgancı, müştekinin aynı gün Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde tedavi gördüğünü ve ardından taburcu edildiğini ifade etti.


Yorgancı, zanlının ikametgahında yapılan aramada söz konusu bıçağın bulunup emare alındığını söyleyerek, soruşturmanın yeni başladığına, zanlıdan henüz gönüllü ifade alınamadığına, çevre tanıklarının ve zanlının ikamet durumunun da araştırılacağına dikkat çekti.


Serbest kalması durumunda soruşturmaya olumsuz yönde etki etme ihtimali üzerine duran Yorgancı, zanlının aleyhine 3 gün tutukluluk emri talep etti.

banner134


Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Hale Dağlı, soruşturmanın salimen yürütülebilmesi adına istenilen tutukluluk emrini verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
KIBRISLI VATANDAS
KIBRISLI VATANDAS - 2 ay Önce

DEVLET AC INSANLARA HIC MI YARDIM ETMIYOR?

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88