banner6

Kendisine yol vermedi diye ambulansın önünü kesti

banner37

Dipkarpaz Sağlık Ocağı’nda görevli 112 sağlık ekipleri, aslan balığı sokan bir vakayı ambulansla Gazimağusa Hastanesi’ne götürürken önleri F.E. isimli bir sürücü tarafından kesildi

Kendisine yol vermedi diye ambulansın önünü kesti
banner8

Ayşe BULUT

Dipkarpaz Sağlık Ocağı’nda görevli 112 sağlıkekipleri, önceki gün saat 16.00 sıralarında aslan balığı sokan bir vakayı Gazimağusa Hastanesi’ne götürmek için sağlık ocağından çıkış yaptı. Ambulans bir süre gittikten sonra önü F.E. isimli bir sürücü tarafından kesildi.

Söz konusu şahsın, sağlık ocağının çıkışında ambulansın kendisine yol vermemesi nedeniyle, ambulansın önünü kestiği ve ambulans şoförüne tehditler savurduğu iddia edildi.

Ambulans şoförü“Ambulansta aslan balığı sokması var, acilen hastaneye gitmesi gerekiyor”ifadelerini kullanmasına rağmen, F.E. isimli şahsın ambulansın hastaneye gitmesine izin vermediği öne sürüldü.

banner134

Bölgede bulunan esnaf ve vatandaşlar olaya müdahale etti.

Bu arada olayın polise intikal ettiği öğrenildi.

Öte yandan,  vatandaşlar, “Vatandaşlar ambulansa yol vermeli. Bizler ambulans sesini duyar duymaz hemen yol kenarına çekiyoruz ki ambulans geçip gidebilsin. Çünkü her saniye hayat kurtarır” diyerek yaşanan olaya tepki gösterdi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104