banner6

Kendisini mekandan atan görevlileri öldürmeye çalıştı

banner37

Gemikonağı’nda faaliyet gösteren bir eğlence mekanında huzursuzluk yarattığı için dışarı çıkarılan G.Ç. isimli şahıs, önce levyeyle, sonra da arabasıyla saldırıp 5 kişiyi yaraladı, ardından kayıplara karıştı

Kendisini mekandan atan görevlileri öldürmeye çalıştı
banner99

MEKANDAN ÇIKARILMAYA DAYANAMADI… Huzursuzluk yarattığı gerekçesiyle mekandan çıkarılan G.Ç., önce arabasından aldığı levye ile yeniden içeriye girmeye çalıştı, güvenlik görevlilerince engellenince bu kez de kendisini engelleyen güvenlik görevlilerinin üzerine arabasını sürerek mekana daldı, biri güvenlik görevlisi dördü de müşteri 5 kişiyi yaraladı, ardından olay yerinden kaçtı. Polis, ‘Adam öldürmeye teşebbüs’ suçlamasıyla G.Ç.’nin peşine düştü.

Güren TİLKİ


Lefke’ye bağlı Gemikonağı’nda faaliyet gösteren bir eğlence mekanında dün günün ilk saatlerinde huzursuzluk yarattığı gerekçesiyle güvenlik görevlileri tarafından dışarı çıkarılan G.Ç. isimli şahıs ortalığı birbirine kattı. Arabasıyla daldığı mekanda 5 kişiyi yaralayan G.Ç., olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.


Polis, hakkında başta ‘Adam öldürmeye teşebbüs’ olmak üzere bir çok suçtan soruşturma açtığı G.Ç.’nin peşine düştü.


Elde edilen bilgilere göre, Gemikonağı’ndaki bir mekana eğlenmeye giden G.Ç., mekanda huzursuzluk yarattığı gerekçesiyle saat 02.45 sıralarında güvenlik görevlileri tarafından dışarıya çıkarıldı. Mekandan çıkarılmasına sinirlenen G.Ç., arabasından aldığı levyeyle yeniden mekana girmek istedi ancak güvenlik görevlileri tarafından engellendi. Öfkesi daha da büyüyen G.Ç., bu kez DM 400 plakalı aracına binerek, arabayı güvenlik görevlilerinin üzerine sürerek mekana girdi. Mekanın cam kapısı ve içerisindeki eşyalar kırılırken, biri güvenlik görevlisi, dördü de müşteri 5 kişi yaralandı.


G.Ç., daha sonra arabasıyla olay yerinden kaçtı.


Yaralılar hastaneye kaldırılırken, polis de olayla ilgili soruşturma başlattı.


Hastaneye kaldırılan yaralılardan dördünün gördükleri tedavilerinin ardından taburcu edildiği, köprücük kemiği kırılan bir kişinin ise Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındığı bildirildi.

Güvenlik görevlilerini öldürmek istedi


 Polis Basın Subaylığı’ndan elde edilen bilgilere göre olay 16 Ocak 2022 tarihinde, saat 02.45 sıralarında Ezcalibur isimli barda gerçekleşti.


Mekandan çıkarılan G.Ç. isimli şahıs, “öldürmek kastı ile” aracını güvenlik görevlilerinin üzerine sürerek 5 kişinin yaralanmasına, mekanda da hasarın oluşmasına yol açtı.


Hakkında ‘Adam öldürmeye teşebbüs’ başta olmak üzere çeşitli suçlardan soruşturma açılan G.Ç.’nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104