KIBRIS Gazetesi’nden 19 Mayıs’ta 6 tablet birden

banner37

KIBRIS Gazetesi’nden 19 Mayıs’ta 6 tablet birden
banner90
banner8

KIBRIS Medya Grubu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel düzenlediği, “Tablet bilgisayar kampanyası” sona erdi. KIBRIS Gazetesi’nde yayımlanan kuponları biriktirerek çekilişe katılanlar arasından 3 kişi, geçtiğimiz hafta belirlendi


banner134
Les Ambassadeurs iş birliğiyle gerçekleşen kampanyanın çekilişi, KIBRIS TV’de yayınlanan “Orta Sayfa” programında 165. Lefkoşa Tasdik Memuru Aynur Samanoğlu huzurunda yapıldı. Gün dolayısıyla çocukların da konuk edildiği programda, 23 Nisan coşkusu yaşandı. Çekiliş sonucunda Şifa Çolakoğlu, Tan Sağır ve Cemaliye Çelilden, tablet bilgisayarların sahibi oldu.

19 Mayıs ‘ta 6 Tablet birden verecek 


Kıbrıs Medya Grubun, Les Ambassadeurs iş birliğiyle gerçekleşen kampanya devam eder 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı çerçevesinde 6 Kişiye tablet veriyor.

5 Mayıs’tan itibaren on gün boyunca  Kıbrıs Gazetesinde yayımlanacak kuponları biriktirip son gün 16 Mayıs’a kadar Kıbrıs Medya grubuna teslim edilecek.

19 Mayıs günü “ Orta Sayfa “ programında yapılacak çekiliş ile 6 şanslı kişi açıklanacak.  Halkımıza yoğun ilgiden dolayı bir kez daha sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75