banner6

Kıbrıs Medya Grubu Geçitkale ilkokulu öğrencilerini ağırladı

banner37

Kıbrıs Medya Grubu Geçitkale ilkokulu öğrencilerini ağırladı
banner151 banner143

SİBEL KOLÇAK

Geçitkale ilkokulu öğrencileri Kıbrıs Medya Grubunu ziyaret etti. Ziyaretin çok güzel bir amacı vardı. Zekai&ZekaiTrd. Zes sponsorluğunda ve şirket direktörü Duygu Komusuoğlu’nun katkılarıyla geçitkale ilkokulu öğrencilerine Nadirlerin hafıza hediye edildi. Eğitici ve eğlendirici hafıza oyununu gören miniklerin heyecanı gözlerinden okunuyordu. Bağış etkinliğinde Kıbrıs Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir ve Zekai&Zekai Trd. Zes şirket direktörü Duygu Komuşuoğlu, minik öğrencilerle keyifli zaman geçirip hep birlikte Nadirlerin hafıza oyununu oynadılar.

Etkinlikte konuşan Komsuoğlu, minikleri sevindirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi ve geleceğimizin mimarlarının daha güzel günleri hakettiklerini söyledi. Komsuoğlu böylesine değerli bir hafıza oyunu serisinin 7’den 70’e kadar herkesin büyük beğenisini topladığını da dile getiren Komşuoğlu, Nur Nadir’e bu güzel proje için çok teşekkür edip “devamının gelmesini bekleriz” dedi.

Etkinlik öncesinde miniklerin yine büyük bir heyecanı vardı. Çünkü ilk kez Kıbrıs Medya Grubunu ziyaret ediyorlar ve programcı ablaları ve abileri ile bir araya geliyorlardı.

Geçitkale İlkokulu öğrencileri KIBRIS Medya Gurubu ziyaretinde ilk olarak KIBRIS Medya’nın baskı tesisleri gezdi. Burada baskı makinelerini gören minikler, öğretmenleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Sonrasında KIBRIS TV Haber Merkezi, stüdyoları ve rejisi hakkında sorular sorarak yapılan çalışmalar ile projeler hakkında da bilgi aldılar.Daha sonra gazete hakkında da bilgi alan öğrenciler, gazetenin yazı işleri bölümünde anlatılanları dinledikten sonra Nadirlerin Hafıza Oyununu oynayarak eğlenceli vakit geçirdiler. Öğrenciler ziyaretlerinin ardından KIBRIS Medya Gurubu Kurucu Başkan yardımcısı Nur Nadir ve Zekai & Zekai Trd. Zes direktörü Duygu Komsuoğlu öğrencilere Nadirlerin Hafıza Oyununu hediye ettiler. Hediyeler ve ikramlar sonrası Minikler büyük bir mutlulukla okullarına geri döndüler.

(Çocuklar KTV stüdyosunda)

(Çocuklar KTV Rejisinde işleyiş hakkında bilgi alıyor)

 

(Çocuklar KTV haber merkezinde)

(Kıbrıs Gazetesi haber merkezinde gazete hakında bilgi alıyorlar)

(Çocuklar Kıbrıs Gazetesi baskı tesislerinde)

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2022, 12:26
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104