banner6

KIBRIS Medya öncü olmaya devam ediyor

banner37

KIBRIS Medya öncü olmaya devam ediyor
banner151 banner143

DEVRİM EYYUBİ

KIBRIS Medya Gurubundan örnek çevre projelerine imza atmaya ve öncü olmaya devam ediyor. 

KIBRIS Medya Gurubu doğayla uyumlu yaşam vizyonu çerçevesinde teknolojiyi de takip ederek tüm dünya da hızla yayılan e-şarj (Elektrikli araç şarj istasyonu )ünitesi KIBRIS Medya Gurubuna kuruldu. 

Sektörün lider firmalarından olan Zekai & Zekai Trading Ltd. iş birliği ile kurulan şarj istasyonu ülke genelinde bir medya şirketindeki ilk istasyon oldu. Türkiye'nin en büyük Elektikli Otomobil Şarj İstasyonları markası olan, Zorlu Holding bünyesindeki Zorlu Energy Solutions (ZES) KKTC bayiliğini yapan Zekai & Zekai Trading Ltd Kıbrıs’ın bu alanda lider firmaları arsında bulunuyor. 

“Dünya teknolojisini takip etmeye devam edeceğiz”

Elektrikli araçlar konusunda işletmelere ve özel sektöre öncülük yapmaya çalıştıklarını dile getiren KIBRIS Medya Gurubu kurucu başkan yardımcısı Nur Nadir içinde bulunduğumuz dönemin ana gündem konularından olan elektrikli araçların tüm dünyada hızla geliştiğini ve çevre açısından da büyük önem taşıdığına vurgu yaptı. Nadir konuşmasının devamında tüm konularda olduğu gibi teknoloji konusunda da dünyayı takip etmeye ve çevre ile ilgili olumlu projelerin içerisinde olacaklarını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2022, 12:02
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104