KIBRIS TV 21, KIBRIS FM 23 yaşında

banner37

KIBRIS TV 21, KIBRIS FM 23 yaşında
banner90
banner99

Sn. Asil Nadir ve Nur Nadir;

   Ülkemizin en köklü basın yayın kuruluşlarından KIBRIS Medya Grubu’na bağlı, KIBRIS TV ve KIBRIS FM’in kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarım.

   Ülkemizin ve dünyanın içerisinden geçtiği bu zor dönemlerde basın yayın kuruluşlarımız çok kutsal bir görevi yerine getirmekte ve her zaman olduğu gibi ülkemiz demokrasisine büyük katkılar yapmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle radyo ve televizyonunuzun kuruluş yıldönümünü kutlar, kuruluşlarından bugünlere emeği geçen ve bugün halen görev yapan tüm çalışanları emeklerinden dolayı tebriklerimi sunarım.

Teberrüken Uluçay

Cumhuriyet Meclisi Başkanı

**

Sayın Asil Nadir;

   Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin çeyrek yüzyıldan fazla süreden beri tüm gelişmelerine tanıklık eden KIBRIS Medya Grubu’nun emekçilerinin öncelikle 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı; ayrıca KIBRIS Medya Grubu çatısı altında yayıncılık görevini sürdüren KIBRIS TV’nin 21’inci ve KIBRIS FM’in 23’üncü kuruluş yıldönümlerini kutlarım.

   Başta şahsınız olmak üzere, tüm kurum çalışanlarına sağlıklı ve başarılı nice yıllar dilerim.

Olgun Amcaoğlu

Maliye Bakanı

**

Sn. Asil Nadir ve Nur Nadir;

   Yayın hayatına başladığı günden bugüne, ülke medyamızın güzide bir temsilcisi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren KIBRIS TV ve KIBRIS FM Radyo sorumlu ve ilkeli haber anlayışıyla ve kaliteli müzik yayınları ile Kıbrıs Türk Halkının güvenilirliğini ve saygınlığını kazanmıştır. KIBRIS TV 21 yıldır, KIBRIS FM ise 23 yıldır başarılı çalışmalara imza atmıştır. Mazisinde doğru, hızlı, tarafsız ve kaliteli yayıncılığı birinci öncelikli görev edinmiştir ve bu misyonunu bundan sonrada başarılı bir şekilde sürdüreceğine inancım tamdır.  KIBRIS TV ve KIBRIS FM in kuruluş yıldönümlerini; emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs'ta tüm emekçileri ile birlikte kutlarım.

Dr. Özdemir Berova

UBP Milletvekili

***

Sn. Asil Nadir ve Nur Nadir;

   KTV’nin ve KIBRIS FM’in kuruluş yıldönümünü kutlarken, bu iki güzide işyerinde çalışan basın emekçilerimizin de emek ve dayanışma günü olan 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlarım.

Oğuzhan Hasipoğlu

UBP milletvekili

**

Sn. Asil Nadir ve Nur Nadir;

   KKTC'de demokrasi yolculuğumuzun en önemli parçalarından özgür basının önde gelen  mihenk taşları KIBRIS TV'nin 21'inci ve  Kıbrıs FM'in 23'üncü kuruluş yılını kutlar, yayın yaşamında daha nice uzun yıllar dileriz.

Prof. Dr. İbrahim Benter

Kıbrıs Vakıflar İdaresi Başkanı

**

Sn. Asil Nadir ve Nur Nadir;

   Gerek yazılı gerekse görsel yayın olarak her bir basın organımızın olduğu gibi KTV’nin ve KIBRIS FM’in de yıllardan beri bizleri hem iç hem de dış dünya ile buluşturmasını saygı ile selamlar, daha nice yıllar dilerim.

Işın Ramadan Cemil

**

Sn. Asil Nadir ve Nur Nadir;

   Gazete, televizyon ve radyo yayıncılığında “Kıbrıs” markasıyla ülkemiz basınının en önemli kuramlarından KIBRIS Medya Grubu için özel bir gündeyiz. Bugün, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en etkili televizyon ve radyo kanallarından olan KIBRIS TV’nin 21’nci, KIBRIS FM’in ise 23’üncü kuruluş yıldönümü. 20 yılı aşkın bir süredir sahip olduğunuz donanımlı altyapı ve deneyimli çalışan kadronuzla halkın doğru, tarafsız, nitelikli ve hızlı haber alma hakkı için çalışan siz KIBRIS Medya Grubu’nun tüm yönetici ve çalışanlarını KIBRIS TV’nin 21’inci, Kıbrıs FM’in ise 23’üncü kuruluş yılı vesilesiyle en içten duygularımla kutlarım.

Prof. Dr. İrfan Suat Günsel

Yakın Doğu Üniversitesi

Mütevelli Heyeti Başkanı

**

Sn. Asil Nadir ve Nur Nadir;

   Ülkemiz medyasının değerli markalarından KIBRIS TV ve KIBRIS FM, 20 yılı aşan tecrübeleriyle, ülkemizde özel yayıncılığın gelişmesine öncülük eden kurumların başında geliyor. Basın yayın meslek ilkeleri doğrultusunda imza attığınız hızlı, güvenilir, tarafsız ve nitelikli haberlerle halkın haber alma özgürlüğüne yaptığınız katkı nedeniyle KIBRIS Medya Grubu’nun tüm yönetici ve çalışanlarını KIBRIS TV’nin 21’inci, KIBRIS FM’in ise 23’üncü kuruluş yılı vesilesiyle en içten duygularımla kutlarım.

Yrd. Doç. Dr. Cemre Günsel Haskasap

Girne Üniversitesi Kurucu Rektörü

**

Sayın, Asil NADİR ve Nur NADİR;

   Kuruldukları günden itibaren Kıbrıs Türk yayın hayatına büyük katkılar sağlayan KIBRIS TV'nin 21'nci, KIBRIS FM'in 23'üncü yayın yıldönümünü kutlar, emeği geçen tüm çalışanlarını tebrik ederiz.

Necmi KARAKOÇ

Sivil Savunma Teşkilatı Başkanı

*

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   KKTC'de kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta doğru ve tarafsız haber verme ilkesi ile hareket eden KIBRIS Medya Grubu’nun yayın organlarından KIBRIS TV ve Radyosunun yıl dönümünü içtenlikle kutluyoruz. Görevleri peşinde koşan, yayıncılık mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden tüm yayın ve yönetim ekibine nice sağlıklı, başarılı yıl dönümleri diliyoruz.

Ahmet Maslakçı

Altınbaş Holding CFO

***

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   Barışın, demokrasinin ve dayanışmanın günü olan 1 Mayıs’ta objektif, doğru ve güvenilir haber ilkesiyle sesimizi tüm dünyaya duyuran KIBRIS FM ve KIBRIS TV’nin kuruluş yıldönümünü kutlar, başarılarının ve yayın hayatının uzun yıllar sürmesini temenni eder, bu vesileyle tüm emekçi medya mensuplarının İşçi Bayramı’nı kutlarım.

Özlem Yağver Ağıt

İş kadını

***

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   Sayın Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir, yöneticisi olduğunuz KIBRIS TV’nin 21. yılını ve aynı zamanda KIBRIS FM’in 23. yılını kutlar başarılarınızın devamını dilerim.

Suat Bora Durdu

Rota Reklam

***

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   Halkın sesi olan KIBRIS TV ve KIBRIS FM’in yeni yaşını kutlar, ilkeli yayıncılığından ötürü tebrik ederim. Nice başarı dolu yıllara.

İnci Pars

Oyuncu

***

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

KIBRIS TV’nin 21. ve KIBRIS FM 23. yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarım.

Halil Kasım

banner134
Serdarlı Belediye Başkanı

***

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

KIBRIS TV’nin 21. ve KIBRIS FM’in de 23. yıldönümünü en içten dileklerimizle kutlar, nice yıllar dileriz.

Yüksekbaş Group

***

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   Şansla değil, alın teri ve emek sarf edilerek kurulan KIBRIS FM ve KIBRIS TV’nin kuruluş yıldönümünü kutlar, daha nice güzel seneler dilerim.

Övünç Selden

Diyetisyen

**

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   1989 yılından beri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde her dönem tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışınızı sürdürerek çizginizi bozmadan ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri bizlere aktarmanızdan dolayı sizi yürekten kutluyoruz.

   Ulusal öğelere saygılı bir şekilde kamuoyunu bilinçlendirip, halkımızın haber özgürlüğünü karşılayarak devam ettiğiniz bu yolculuğun, uzun yıllar sürmesini diliyoruz.

   KIBRIS TV ve KIBRIS FM’in kuruluş yıldönümlerini en içten dileklerimizle kutlar, başarılarınızın devamını dileriz.

Elexus Hotel

***

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   Alpcans ailesi olarak çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik eder, başarılı bir yılı daha geride bırakmanızı temenni ederiz...

Alpcan Tower Direktörü

Yüksel ALPCAN

***

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   KIBRIS Medya Grubu’nun bünyesinde yayın hayatına başlayıp ülkenin EN’leri arasında kendisine yer edinen KIBRIS TV’nin 21. ve KIBRIS FM’in 23. yayına başlama yıldönümlerini kutlarken, her zaman yerli üretimin ve yerli kuruluşlardan yana sürdürdükleri desteğin de karşılıklı olarak artarak devam etmesini temenni ederiz.

E’ler Group Of Companies

(E’ler Hindi-E’ler Piliçleri-E’ler Yumurtacılık)

**

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   Ülkemizin değerli kuruluşu Kıbrıs Medya Grubu’na ait KIBRIS TV ve KIBRIS FM’in yıldönümünü kutlar, daha nice başarı dolu güzel yıllar temenni ederiz.

Çeliksan Ltd

***

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   Kıbrıs Türk Basınının mihenk taşı, KIBRIS Medya Grubu bünyesindeki KIBRIS TV ve KIBRIS FM’in  kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimizle kutlarız.

Alpet Kuzey Kıbrıs

***

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   KIBRIS TV’nin 21., Kıbrıs FM’in 23. kuruluş yıldönümünüz kutlarız. Bu vesile ile ilk günden bu yana emeği geçen tüm yönetici ve çalışanları tebrik eder, yayın hayatınızda başarılarınızın devamını dileriz.

Merit International Hotels & Resorts

*

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   KIBRIS TV ve Kıbrıs FM olarak, yıldönümünüzde sizleri en içten dileklerimiz ile kutlar, yayın hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

   Selam ve saygılarımızla.

Hüseyin Eken,

Les Ambassadeurs Hotel Genel Müdürü

*

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   Ülkemizin saygın yayın kuruluşları arasında yer alan KIBRIS TV'nin 21., Kıbrıs FM'in ise 23. kuruluş yıldönümünü kutlar, her iki kurumun başarısında emeği geçen tüm yönetici ve çalışanlara sağlık, esenlik ve başarılarla dolu nice yıllar dileriz.

ASBANK

*

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;

   KIBRIS TV ve Kıbrıs FM yeni yaşınızı kutlar başarılarınızın devamını diliyoruz.

Küçükuncular Şirketler Gurubu

*

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;        

   Kıbrıs FM’in 23, KIBRIS TV’nin 21. yılını içtenlikle kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Nethouse

*

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;        

  Kıbrıs FM’in 23, KIBRIS TV’nin 21. Yılını içtenlikle kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Kıbrısonline

*

Sayın Asil Nadir ve Nur Nadir;        

   Yıllardır nitelikli, özverili ve başarılı programlarıyla toplumuza hizmet verem KIBRIS TV ve Kıbrıs FM 'in yıldönümünü kutlar, daha nice başarı dolu yıllar temenni ederiz.

Oral güvenlik/Oral fotoğrafçılık

***

Sayın Asil Nadir,

A-N Graphics (KIBRIS) Ltd.

Yönetim Kurulu Başkanı

   21 yıl önce yayın hayatına başlayan KIBRIS TV’nin ve 23 yıl önce yayın hayatına başlayan KIBRIS FM’in kuruluş yıldönümlerini kutlar, çalışanlarınızla birlikte nice başarılar dilerim.

Sami Özuslu

KTGB Başkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75