KIBRIS’ın 31’inci yaşını kutladılar

banner37

Kuzey Kıbrıs Çevre ve Kültür Mirasını Koruma Vakfı ile Lefkoşa Merkez Lions Kulübü heyetinden, KIBRIS Medya Grubu’na nezaket ziyareti

KIBRIS’ın 31’inci yaşını kutladılar
banner90
banner8

   Kuzey Kıbrıs Çevre ve Kültür Mirasını Koruma Vakfı Başkanı Ezcan Özsoy, vakıf üyesi Cevdet Kopar ile Lefkoşa Merkez Lions Kulübü Başkanı Pervin Gürler, KIBRIS Medya Grubu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

   KIBRIS Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Asil Nadir ve Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir’le görüşen heyet, KIBRIS Gazetesi’nin 31’inci kuruluş yıldönümünü kutladı.

banner134
   Heyet, KIBRIS Gazetesi’nin kuruluşundan beridir çevre ve kültür mirasının korunmasına yönelik sürdürdüğü ilkeli yayınlardan dolayı vakfın ve Lions Kulübü’nün teşekkür plaketlerini sundu.

   Heyet ayrıca yangınlar dolayısıyla yitirdiğimiz zeytin ağaçlarının korunması gerektiğine dikkat çekmek amacıyla KIBRIS Medya Grubu’nun bahçesine dikilmek üzerine bir de zeytin fidanı hediye etti.

   Ziyarette konuşan başkanlar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sosyal Hizmetleri Dairesi’nde bulunan çocuklara yönelik, Lefkoşa Sarayönü ve Girne Ada Lions Kulübü’yle yapılacak ortak aktiviteyle gerçekleştirilecek sosyal sorumluluk projesini tanıttı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75