banner6

Kıbrıslı iletişimcilerin başarısı

banner37

Unite İletişim Sosyal Medya Yöneticisi Cemal Türkhan ve Coffee Shop Works Direktörü Zeynep Atasoy, Türkiye’de düzenlenen yarışmada “Kanaat Önderleri ve Etki Sahipleri Aracılığıyla İletişim” dalında ödül aldı

Kıbrıslı iletişimcilerin başarısı
banner151

Türkiye’de her yıl etkili yaratıcılığın değerlendirildiği ve en iyilerin ödüllendirildiği Felis Ödülleri’nde iki Kıbrıslı iletişimcinin yürüttüğü proje ödüle lâyık görüldü.

Özel Olimpiyatlar Türkiye "#bizözelizbagislayin" kampanyasının yaratıcı fikrini oluşturup, projeyi yürüten Unite İletişim Sosyal Medya Yöneticisi Cemal Türkhan ve Coffee Shop Works Direktörü Zeynep Atasoy “Kanaat Önderleri ve Etki Sahipleri Aracılığı İle İletişim” dalında ödüllerini aldı.

Cemal Türkhan “Bu ödülü almaktan gurur duyuyorum. Hedefimde daha da büyük başarılar elde edip, ileride ülkemde de bu gibi faaliyetlerde bulunmayı ve sektörün gelişmesine katkı koymayı arzuluyorum” dedi.

Zeynep Atasoy da “Emek verdiğimiz projenin karşılığında ödül almak çok onurlandırıcı. Dilerim bir gün ülkemizde de iletişim sektörü gelişir ve bizlerde KKTC’de bildiklerimizi aktarma imkânı buluruz” şeklinde konuştu.

Felis Ödülü’ne layık görülen projede zihinsel engelli bireylerin spora ve hayata katılması için çalışan sivil toplum kuruluşu olan Özel Olimpiyatlar Türkiye’nin farkındalığını ve bilinirliğinin artırılması sağlandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2017, 10:05
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110