Kıbrıslı Rum’un ölüm sebebi yüksekten düşme

banner37

Kıbrıslı Rum asıllı ve aynı zamanda İngiliz vatandaşı olan Natalie Christopher’in, ilk belirlemelere göre yüksekten düşme sonucu hayatını kaybettiği bildirildi.

Kıbrıslı Rum’un ölüm sebebi yüksekten düşme
banner90
banner99

   Pazartesi günü Yunanistan’ın İkaria adasında kaybolan ve yoğun aramaların ardından önceki gün kaldığı otele 1,5 km uzaklıktaki bir vadide bulunan 34 yaşındaki bilim insanının cesedi üzerinde adli tıp uzmanları tarafından yapılan ilk inceleme tamamlandı.
   Uzmanlara göre ilk bulgular, Natalie Christopher’in yüksekten düşme sonucu, kaza anında hayatını kaybettiğini gösteriyor.
   Bulunduğu otelin yanında koşuya çıkan Natalie Christopher’in tırmanmaya çalışırken tuttuğu bir kayanın koptuğu ve Christopher’in yaklaşık 20 metre yükseklikten kayayla birlikte bir vadiye düştüğü tahmin ediliyor.

banner134
   Natalie Christopher’in cesedinin Atina’da morga kaldırıldığı belirtiliyor.
   Güney Lefkoşa'da ikamet eden ve tatil için bir arkadaşıyla İkaria'ya giden Christopher, pazartesi sabahı koşu için kaldığı otelden ayrılmış ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı.
   Kıbrıs Rum Kesimi’nde bir üniversitede astrofizik alanında ders veren Christopher, öncülük ettiği sosyal medya projeleriyle de tanınıyordu.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75