banner6

Kimsenin yara almaması “mucize”

banner37

Kimsenin yara  almaması “mucize”
banner151 banner143

Erol KANLIADA

   Lefkoşa’da Şht. Erol İsmail Sokak üzerinde dün akşam yürekleri ağza getiren bir trafik kazası meydana geldi.

   112 promil alkollü içki tesiri altında araç kullanan sürücü, ani olarak tam gaza basması sonucunda yolun solundan çıkarak o esnada Oggaynan isimli işletmenin önünde kaldırım üzerinde Lefkoşa'da sakin 42 yaşındaki Adnan Mercan tarafından park halinde bırakılan SZ 301 plakalı salon aracın arka kısmına çarptı.

   Kazada yaralanan olmaması sevindirirken, kazanın olduğu yerin yakınındaki mekânda insanların kalabalık olması ne derece bir tehlike atlatıldığını gösterdi. Olay yerindeki vatandaşlar da kaza için “Kimseni yara almaması mucize” yorumunda bulundu.

   Elde edilen bilgilere göre kaza, dün saat 20.50’de meydana geldi.

   Lefkoşa'da bulunan Şht. Erol İsmail Sokak’ta ME 843 plakalı 112 promil alkollü içki tesiri altında Şht. Ecvet Yusuf Caddesine doğru kullanan Lefkoşa'da sakin 30 yaşındaki Uğur Birer, kavşağa geldiğinde dikkatsiz bir şekilde sola doğru döndükten sonra ani olarak araca tam gaz vermesi sonucu araç kontrolden çıktı.

   Ardından, söz konusu araç yolun solundan çıkarak o esnada Oggaynan isimli işletmenin önünde kaldırım üzerinde Lefkoşa'da sakin 42 yaşındaki Adnan Mercan tarafından park halinde bırakılan SZ 301 plakalı salon aracın arka kısmına çarptı.

   Çarpmanın etkisiyle kontrolsüzce savrulan SZ 301 plakalı salon araç da sola doğru savrulup Lefkoşa'da sakin 47 yaşındaki Ziya Emir’e ait Oggaynan isimli işletmenin ön vitrin camına çarpmasına neden oldu.
   Kazada yaralanan olmazken, polis ME 843 plakalı araç sürücüsü Uğur Birer, suçüstü hali gereği tutukladı.

   Polisin kazayla ilgili soruşturması devam ediyor.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104