banner6

Kız çocuğunu elle taciz etmekle suçlanıyor

banner37

Kız çocuğunu elle taciz etmekle suçlanıyor
banner151 banner143

   Lapta’da faaliyet gösteren bir spor salonunun işletmeciliğini yapan E.B.’nin, salona kayıt yaptıran 15 yaşındaki kız çocuğunu, “yağ ölçümü yapacağım” diyerek soyduktan sonra elle cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi.

   Zanlı E.B. aleyhine başlatılan soruşturma çerçevesinde dün mahkemeye çıkarılarak aleyhine 3 gün tutukluluk emri alındı.

   Girne Kaza Mahkemesi’nde görüşülen tutukluluk duruşmasında yeminli şahadet vererek olguları aktaran polis Çavuşu Ercan Atasay, zanlının 11 Mayıs’ta saat 13.00 sıralarında işletmeciliğini yaptığı spor salonuna kaydolan 15 yaşındaki kıza vücudunun yağ ölçümünü yapacağını söyleyerek, ofis kısmına götürdüğünü söyledi.

   Zanlının genç kızdan kıyafetlerini çıkarmasını istediğini, 15 yaşındaki çocuğun da üzerindekileri çıkardığını ve sadece iç çamaşırı ile kaldığını, zanlının kız çocuğuna iç çamaşırlarını da çıkarmasını söylediğini belirten Atasay, şikâyetçi kız tamamen çıplak kaldıktan sonra cinsel organına dokunduğunu, göğüs ve kalçasını sıktığını ifade etti.

   Müşteki kızın önceki gün şikayetçi olduğunu, zanlının tutuklanarak soruşturma başlatıldığını belirten Atasay, 7 kişiden ifade aldıklarını belirtti.

   Spor salonundaki 15 kişiden daha ifade alacaklarını, zanlının ölçüm için kullandığını iddia ettiği mezuranın arandığını, ayrıca genç kızın kadın doğum uzmanı tarafından kontrol edileceğini ifade eden Atasay, zanlı aleyhine 3 gün tutukluluk emri istedi.

   Mahkeme talep edilen tutukluluk süresini onayladı. (KAMALI HABER)

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104