banner6

“Kızımın sağlık durumu halen ciddi”

banner37

Nisa'nın babası İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Emre Hacı, kızının sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu

“Kızımın sağlık  durumu halen ciddi”
banner150 banner150 banner151 banner152

Evinde yaşadığı talihsiz kaza sonrası yaklaşık 3 haftadır yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren 13 yaşındaki Nisa Hacı'nın babası İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Emre Hacı, kızının sağlık durumunun halen kritik olduğunu açıkladı.

Hacı, “Mümkün olduğunca kızımızın yanında olabilmemiz ve bu hassas dönemi dış risklerden uzak geçirebilmemiz için doktorlarımızın tavsiyelerine hassasiyetle uymak durumunda olduğumuzu belirtir, anlayışınız ve bu zorlu süreçte yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Lütfen dualarınızı esirgemeyiniz” ifadelerini kullandı.

Hacı’nın açıklaması şu şekilde:

“Canımız kızımız Nisa'mızın geçirmiş olduğu talihsiz kaza sonrası hastaneye gelerek, telefonla arayarak ve mesaj göndererek acımızı paylaşan, kızımız için dualarını esirgemeyen tüm ailemize, arkadaşlarımıza ve sevenlerimize çok teşekkür ederiz.

Kızımızın halen sağlık durumunun kritik olması nedeniyle içinde bulunduğumuz bu pandemi döneminde doktorlarımız ziyaretçi kabul etmemizi uygun görmemektedir.

Mümkün olduğunca kızımızın yanında olabilmemiz ve bu hassas dönemi dış risklerden uzak geçirebilmemiz için doktorlarımızın tavsiyelerine hassasiyetle uymak durumunda olduğumuzu belirtir, anlayışınız ve bu zorlu süreçte yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Lütfen dualarınızı esirgemeyiniz”.

banner350 banner343
YORUM EKLE
YORUMLAR
Atif adem
Atif adem - 1 ay Önce

Allah çok acil şifa ve sağlık versin çok geçmiş olsun

banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110